Reklama

Świąteczny prezent od Hurts

Brytyjski duet Hurts, muzyczne odkrycie 2010 roku, postanowił sprawić swoim fanom prezent z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia. W siecie pojawił się teledysk do świątecznego utworu "All I Want for Christmas is New Year's Day".

Gorączka nadchodzących świąt udzieliła się bardzo popularnym ostatnimi czasy Brytyjczykom. Zgodnie z zapowiedziami, grupa nagrała utwór o świątecznym charakterze.

Reklama

W teledysku jaki nakręcono do piosenki "All I Want for Christmas is New Year's Day" zobaczyć można muzyków wraz z kilkoma osobami (znanymi już z wcześniejszych klipów Hurts), zbierających się nad grobem. Po kilku chwilach okazuje się, że z grobu "wydostaje się"... choinka, co wywołuje powszechną radość u zebranych. Cała scena rozgrywa się przy padającym śniegu, co podkreśla świąteczny charakter utworu.

Polscy fani Hurts mogą więc mówić o kolejnym prezencie od zespołu. Debiutancki album duetu, "Happiness", ukazał się w Polsce w cyfrowej wersji z dodatkowym utworem do pobrania za darmo. Kompozycja "Happiness", o której mowa, dała tytuł całej płycie ale ostatecznie się na niej nie znalazła. Polska to obok Wielkiej Brytanii jedyny kraj, gdzie grupa zdecydowała się na taki krok.

Album "Happiness" osiągnął w naszym kraju spory sukces, osiągając status Platynowej płyty za sprzedaż 20 tysięcy egzemplarzy. Z tej okazji muzycy, za pośrednictwem serwisu YouTube, wyrazili podziękowania dla polskich fanów.

Przypomnijmy, że kolejny prezent od Hurts dla fanów w Polsce to trzy styczniowe koncerty, jakie Theo Hutchcraft i Adam Anderson dadzą w naszym kraju. Duet z Manchesteru odwiedzi kolejno Kraków, Warszawę i Gdańsk.

Oto plan styczniowych koncertów Hurts:

21.01.2011 - Kraków, Studio
22.01.2011 - Warszawa, Stodoła
23.01.2011 - Gdańsk, Parlament.

Zobacz teledysk do utworu "All I Want for Christmas is New Year's Day":

Czytaj także:

Niespełnione obietnice - nasza recenzja płyty "Happiness"

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Dumplings | NEW | Christmas | Hurts | teledyski | Boże Narodzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje