Reklama

Radiohead razy dwa

Członkowie grupy Radiohead ujawnili kolejne szczegóły dotyczące ich nowej płyty. W wywiadzie udzielonym jednej z belgijskich rozgłośni radiowych, Jonny i Colin Greenwood powiedzieli, że przed końcem 2001 roku zespół ma zamiar wydać aż dwa albumy.

Mówiąc o nowej płycie, która przypuszczalnie ukaże się w październiku, Colin powiedział: "Chcieliśmy nagrać krótki album, raptem 10 - 11 piosenek, ale jak na razie mamy ich 20. Na razie wybierzemy te, które chcemy, aby ludzie usłyszeli najpierw. We wrześniu 2001 chcemy mieć już gotowy drugi album".

Reklama

Colin ujawnił także, iż na nowym albumie zespołowi towarzyszy jazz-band, 10-osobowa orkiestra, a w jednym z utworów śpiew Thoma Yorke'a puszczony jest od tyłu. Nie oszczędził także tych, którzy próbują upodabniać się do Radiohead. "Muse, Travis - nie znam ich zbyt dobrze, ale o nich słyszałem. Widziałem Muse na MTV parę dni temu i wystraszyłem się. Próbują wyglądać jak my, ale nie ma w nich tyle radości, co w nas. Jeśli chcą być tacy dobrzy jak my, to muszą to szybko zmienić".

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radiohead

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje