Reklama

Radiohead: Nowy album mniej neurotyczny

Członkowie brytyjskiej formacji Radiohead bardzo szybko posuwają się w pracach nad swoim kolejnym albumem. Jak sami przyznają, idzie im tak dobrze, bo starają się być mniej neurotyczni i podchodzić do wszystkiego z większym optymizmem.

W ciągu dwóch lat Radiohead wydali dwa albumy studyjne - "Kid A" i "Amnesiac", a także mini-album koncertowy. Mimo to Thom Yorke, wokalista zespołu, zapowiedział, że nowe dzieło grupy ukaże się na rynku "szybciej niż wszyscy się tego spodziewają".

Reklama

Fani Radiohead powinni spodziewać się zmiany brzmienia. Zespół powraca bowiem stylu w jakim utrzymane są płyty "The Bends" i "OK Computer". Co jednak najważniejsze, piosenki, które znajdą się na nowym albumie będą bardziej optymistyczne niż te na poprzednich dwóch wydawnictwach.

"Prace nad płytą przebiegają bardzo spokojnie i wyjątkowo szybko. Zastanawiałem się skąd się to wzięło i doszedłem do wniosku, że chyba staliśmy się mniej neurotyczni i z nieco większym optymizmem zaczęliśmy patrzeć na świat. To pomaga" - powiedział Thom Yorke.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NAD | Radiohead | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje