Reklama

Radiohead na bieżąco

Ci, którzy oczekiwali, że członkowie brytyjskiej formacji Radiohead na swym nowym albumie "Amnesiac" powrócą do zwykłego rock'n'rollowego grania, będą mocno zawiedzeni. Piąta już w karierze płyta grupy jest kontynuacją drogi, jaką Thom Yorke i spółka obrali na albumie "Kid A". Tymczasem wiadomo, że ich fani będą mogli wkrótce być na bieżąco z informacjami z obozu Radiohead.

Jak na razie muzycy jeszcze nie potwierdzili, czy mają zamiar wyruszać w trasę koncertową promującą ich najnowsze dzieło. W planach na pewno są za to występy podczas kilku letnich festiwali.

Reklama

Oddani fani Radiohead jako pierwsi będą dowiadywać się o każdym posunięciu zespołu. Grupa zdecydowała się bowiem uruchomić specjalny serwis, dzięki któremu każda zainteresowana osoba będzie mogła otrzymywać na bieżąco informację na temat koncertów i ewentualnych atrakcjach dostępnych na internetowej stronie Radiohead. Za pośrednictwem serwisu będzie można także posłuchać całego nowego albumu i obejrzeć teledyski do niektórych utworów.

Serwis zostanie uruchomiony pod adresem www.hollywoodandvine.com/radiohead. Tymczasem w połowie maja kilku członków Radiohead przyjedzie do Polski na kilkugodzinne spotkanie z dziennikarzami.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Radiohead

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje