Reklama

Oasis: Nie zagramy już w "Top Of The Pops"

Bracia Liam i Noel Gallagher oraz ich koledzy z formacji Oasis są okropnie niezadowoleni z tego, jak brytyjska telewizja przygotowała ich występ w programie "Top Of The Pops". Muzycy zagrozili, iż nigdy już nie zgodzą się wziąć w nim udziału.

Noel Gallagher spędził w sumie pięć godzin w studiu, od nowa montując materiał zawierający wykonanie utworu "The Hindu Times", z którym Oasis niedawno zadebiutowali na szczycie brytyjskiej listy przebojów. Gitarzysta nie był zadowolony ze sposobu, w jaki piosenkę zmontowali pracownicy stacji BBC.

Reklama

"Wycięli w sumie sześć sekund z tego utworu. Ci goście robią to od 35 lat i wciąż nie wiedzą jak zrobić to dobrze. Ten występ w Top of the Pops był tragiczny. Ludzie, którzy tam pracują są bardzo nieprofesjonalni. To banda pie***ch amatorów. Już nigdy więcej tam nie zagramy" - powiedział Noel.

Odmiennego zdania są jednak producenci programu. Ich zdaniem wszystko było w porządku i nie ma żadnych powodów do tego, aby muzycy mogli być niezadowoleni.

"Oasis przyjechali do studia i zagrali w sumie siedem piosenek, które będziemy emitować w ciągu tego roku. Przyjechał z nimi ich dźwiękowiec, więc jeśli są z czegoś niezadowoleni, to pretensje mogą mieć tylko do siebie. My do nich nic nie mamy. Prawda jest taka, że to oni są zespołem i potrzebują nas bardziej niż my ich. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni" - powiedział rzecznik prasowy programu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oasis | Guardian | występ | muzycy | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje