Reklama

Nowy teledysk Tool

Członkowie amerykańskiej formacji Tool rozpoczęli już pracę nad nowym teledyskiem. Będzie on towarzyszył utworowi "Schism", pierwszemu singlowi promującemu najnowsze dzieło grupy - "Lateralus", którego premiera zapowiedziana jest na 14 maja.

Reżyserem wideoklipu jest Adam Jones, gitarzysta zespołu, który wymyślił także cały jego scenariusz. Jak na razie nie wiadomo, jaka jest jego koncepcja, ale mając na uwadze fakt, iż reżyserował on już teledyski do piosenek "Prison Sex", "Stinkfist" i "Aenima" z poprzednich albumów Tool, możemy się spodziewać czegoś podobnie oryginalnego.

Reklama

Przez kilka dni po premierze albumu zespół grać będzie koncerty w Stanach Zjednoczonych jako rozgrzewkę przed europejską trasą koncertową, która rozpocznie się 25 występem na festiwalu Dynamo. W jej trakcie Tool dwukrotnie zagra w Polsce - 19 czerwca w Warszawie, w klubie "Stodoła", a dzień później w Krakowie, w hali "Wisły".

Zanim jednak ukaże się płyta i zespół wyruszy w trasę, 17 kwietnia jego fani będą mogli wziąć udział w internetowym czacie z Maynardem Jamesem Keenanem i resztą muzyków, który odbędzie się na oficjalnej stronie Tool (www.toolband.com).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tool | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje