Reklama

Nowy album Bomfunk MC's

Wielbiciele formacji Bomfunk MC's długo musieli czekać na jej nowy album. Po wielu miesiącach prac wreszcie wiadomo, iż płyta będzie nosić tytuł "Burnin' Sneakers", a w sklepach muzycznych możemy spodziewać się jej 25 lutego.

O tym, że prace nad albumem dobiegły końca oficjalnie poinformował fiński oddział Sony Music. Drugim, po "Super Electric", singlem promującym album będzie kawałek "Live Your Life", z gościnnym udziałem rapującego Maxa C.

Reklama

Wszyscy fani mają nadzieję, że na płycie znajdzie się chociaż jeden utwór, który powtórzy sukces kompozycji "Freestyler". Sami muzycy przyznają jednak, iż robili wszystko, aby nikt nie oskarżył ich, że nagrali "Freestylera 2".

- Nie chcieliśmy nagrywać takich samych piosenek jak na pierwszej płycie, a już na pewno nie mieliśmy zamiaru nagrywać kolejnej wersji "Freestylera". Tym razem poszliśmy jeszcze dalej. Chcemy pokazać, że nie boimy się eksperymentów i że najważniejsza jest dla nas zabawa - powiedzieli członkowie Bomfunk MC's w rozmowie z INTERIA.PL

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bomfunk Mc'S | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje