Reklama

Mumford & Sons nie lubią One Direction

Choć brytyjski boysband One Direction ma miliony fanów na całym świecie, to do tej grupy nie można zaliczyć muzyków zespołu Mumford & Sons.

Jak donoszą wyspiarskie media, podczas ceremonii rozdania statuetek Brit Awards (20 lutego) pomiędzy dwoma zespołami doszło do nieprzyjemnego zgrzytu. Mumford & Sons mieli dać do zrozumienia One Direction, że delikatnie mówiąc nie przepadają za nimi.

Reklama

Nominowani do nagrody dla "najlepszego brytyjskiego zespołu" wokaliści boysbandu zamierzali ponoć pogratulować Mumford & Sons zwycięstwa w tej kategorii. Zespół zupełnie zignorował jednak chłopaków z One Direction.

"One Direction mijali właśnie Mumford & Sons i zamierzali z nimi porozmawiać. Chcieli im powiedzieć, że nie czują zawiści z powodu przegranej. Także z tego powodu, że otrzymali Brit Award dla zespołu, który odniósł 'największy międzynarodowy sukces'" - relacjonuje świadek zdarzenia na łamach "Mirror".

"Ale muzycy Mumford & Sons nie mieli zamiaru z nimi rozmawiać. Nie chcieli nawet ich poznać" - czytamy.

"Doszło do niezręcznej sytuacji, której trudno było nie zauważyć" - zaznaczył informator gazety.

Sytuację skomentował również Louis Tomlinson z One Direction.

"To był wielki zawód. Ich zachowanie mnie rozczarowało" - powiedział młody wokalista.

O tym, że Mumford & Sons nie darzą szacunkiem i sympatią chłopaków z One Direction, można było się przekonać podczas przemówienia muzyków po otrzymaniu Brit Award.

"Naprawdę się nie spodziewaliśmy się tej nagrody. Przecież naszymi rywalami byli sami Muse. Acha, i jeszcze One Direction" - dodali zgryźliwie Mumford & Sons.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: One Direction | Mumford & Sons | one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje