Reklama

Marilyn Manson w Polsce

Wszyscy fani grupy Marilyn Manson z niecierpliwością czekają na nowy album zespołu, zatytułowany "Holy Wood (In The Valley Of The Shadow Of Death)", który ukaże się na rynku 13 listopada. W Polsce ukaże się on jednak wyłącznie w tzw. ocenzurowanej wersji, choć muzycznie płyta nie będzie się różnić od normalnego wydania. Na pocieszenie możemy poinformować, iż w przyszłym roku grupa da jeden koncert w Polsce.

Początkowo nowy album Marilyn Manson zamierzano wydać w Polsce w dwóch wersjach - normalnej i ocenzurowanej. W końcu zadecydowano jednak, że płyta pojawi się w naszych sklepach w specjalnej obwolucie, która zakryje oryginalną okładkę. Jak twierdzi wytwórnia Universal Music Polska, decyzję taką podjęto w obawie przed ewentualnymi kontrowersjami, które mógłby wywołać projekt okładki, pokazujący ukrzyżowaną postać.

Reklama

Tymczasem dowiedzieliśmy się, że trwające od jakiegoś czasu rozmowy na temat zorganizowania koncertu Marilyn Manson w Polsce, zakończyły się powodzeniem. Zespół 13 lutego, w ramach dużego tournee "Guns, God & Government" po Europie, wystąpi w katowickim "Spodku". Bilety do 14 stycznia kosztować będą od 70 do 80 złotych, później będą o 10 złotych droższe.

Natomiast wszyscy, którzy nie mogą się doczekać dnia premiery nowego albumu Marilyn Manson, mogą na pocieszenie obejrzeć sobie parę nowych obrazków z płyty, które zostały zamieszczone na oficjalnej internetowej stronie grupy. Tym razem Mr. Manson postanowił zaprezentować swoją wersję kilku kart Tarota (Wisielec, Mag, Diabeł i Cesarz).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | Polsko! | nowy album | koncert w Polsce | manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje