Reklama

Manson założył wytwórnię

Marilyn Manson, najbardziej kontrowersyjna postać amerykańskiej muzyki rozrywkowej, postanowił założyć własną wytwórnię płytową. Jego firma, opatrzona szyldem Posthuman, będzie częścią giganta o nazwie Priority, zajmującego się głównie muzyką rap.

Autorski materiał Mansona wciąż będzie ukazywał się za pośrednictwem firmy Nothing/Interscope, z którą współpracuje od początku swojej działalności. Posthuman powstała z myślą o młodych talentach, które zamierza wyszukiwać i promować twórca "Antichrist Superstar". Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Ozzy'ego Osbourne'a i jego firmy Divine, tak i Manson nie zamierza rzucić się sam na głębokie wody muzycznego biznesu.

Reklama

Idąc za przykładem byłego wokalisty Black Sabbath, włączył swoją wytwórnię w struktury promocyjne i dystrybucyjne koncernu Priority - tego samego, który wylansował rapera NWA.

Ogłaszając światu powstanie Posthuman, Marilyn Manson wyjawił również, że prace nad jego nowym albumem - "Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)" - są już na ukończeniu.

Na jego oficjalnej stronie ( www.marilynmanson.com) dostępny jest krótki, niemy film, dokumentujący prace nad płytą.

New Musical Express

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: manson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje