Reklama

Reklama

Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

Maciej Maleńczuk w ostatnim czasie stara się by było o nim głośno. Wiosną przypomniał się wulgarnym apelem do prezydenta Rosji Władimira Putina (piosenka "Vladimir"), później poszło kilka wypowiedzi na temat gender, homoseksualizmu i roli kobiet w społeczeństwie (w związku z tytułowym utworem z nadchodzącej płyty "Tęczowa swasta"), by w końcu w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" chlapnąć na temat m.in. faszyzmu Polaków.

To właśnie za te ostatnie wypowiedzi zawiadomienie do prokuratury złożył niezawodny w takich sprawach Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą.

Reklama

Oliwy do ognia dolała jeszcze wizyta w "Kropce nad i" u Moniki Olejnik (na Twitterze określono to jako "najbardziej groteskowy wywiad w historii programu"). "Jestem mistrzem mimikry, powiem każdemu to, co chce usłyszeć" - mówił.

Co zatem chciał usłyszeć Kuba Wojewódzki od Macieja Maleńczuka, który niegdyś na jedną edycję zastąpił go w jury "Idola"? Na pewno głośno będzie o wypowiedzi na temat alkoholu i narkotyków.

"Nie mogę nie pić. Mieszkając tu, wśród tych ludzi, muszę się czasem upić. Spić. Nawet rzygać. (...) Ale więcej razy byłem pijany niż napisałem dobry wierszyk" - podkreślił wokalista, który za moment przeszedł do tego, że "cały czas" pali marihuanę.

"Nie nazywajmy tego narkotykiem. To jest jak herbatka. Jedzenie. Me and my food" - przekonywał.

Wokalista podkreślił, że jego działania wynikają z miłości do Polski, choć jednocześnie podkreślił, że polskie społeczeństwo jest "paskudne", a on chce to zmienić. Padło też pytanie o utwór "Vladimir" i sytuację w Rosji. Maleńczuk przyznał, że podziwia Pussy Riot i dziwi się, że inni tamtejsi artyści nie protestują.

Czytaj także:

10 najlepszych tekstów Maleńczuka w "Kropce nad i"

Zobacz teledyski Macieja Maleńczuka na stronach Interii!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje