Reklama

Maciej Maleńczuk: "Homoseksualizm jest jakiś taki wstrętny"

Maciej Maleńczuk o gender, homoseksualizmie i roli kobiet w społeczeństwie.

W najnowszym magazynie "Do rzeczy" znalazła się rozmowa z wokalistą Maciejem Maleńczukiem, który odniósł się do wzbudzającej ostatnio sporo emocji kwestii gender.

Reklama

"To jest kompletna bzdura. Wystarczy spojrzeć w lustro i sprawa jasna. Dziewczyna przebrana za faceta wygląda głupio i brzydko, a facet przebrany za dziewczynę zawsze wygląda śmiesznie. Nie da się tego zmienić" - powiedział piosenkarz.

A co Maciej Maleńczuk sądzi o homoseksualistach?

"Mnie to nie przeszkadza. Jeśli już jest, to przynajmniej dbajmy o jakąś estetykę, niech to chociaż jakoś wygląda. W homoseksualizmie jest jednak bowiem coś obrzydliwego, nie? Jest jakiś taki wstrętny. To może lepiej, żeby chociaż wyglądał ładnie" - stwierdził artysta.

Kolejną wypowiedzią, dotyczącą roli kobiet w społeczeństwie, wokalista bez wątpienia podpadnie feministkom.

"Mogą mnie wyzywać od wsteczników, ale ja uważam, że kobiety to w ogóle w domu powinny siedzieć. Jestem owładnięty jakimś machismo. Takie przeświadczenie, że ja jestem mocny facet. I może z tego powodu jakoś zacząłem się lekceważąco wypowiadać o kobietach. Jednak raczej po to, żeby sprowokować ludzi tak naprawdę. Ja bardzo lubię dziewczyny, kobiety. Nie lubię tylko bab. Dziewczyna - OK. Dziwka i baba - nie" - zadeklarował.

Zobacz teledyski Macieja Maleńczuka na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciek Maleńczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje