Reklama

Liroy: Koncertów raczej nie będzie

W sklepach muzycznych już od prawie dwóch tygodni znaleźć można najnowszy album Liroy'a zatytułowany "Bestseller". Jak na razie nie zapowiada się jednak na to, aby fani pioniera hip hopu w Polsce mieli w najbliższym czasie okazję zobaczyć swojego ulubieńca na żywo.

"Na razie jesteśmy na etapie zbierania propozycji z całej Polski. Aby zrobić taki koncerty, jak my chcemy, potrzeba sponsora, którego także szukamy. Zobaczymy. Ci, którzy chcą zorganizować mój koncert, wiedzą gdzie mnie szukać. Cała trasa stoi pod znakiem zapytania, ponieważ w grudniu, kiedy miałaby się odbyć, prawdopodobnie ukaże się mój singel na Europę i będę musiał wyjechać. Tak więc trudno jest mi cokolwiek powiedzieć na ten temat - ujawnił Liroy w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

Ponieważ wytwórnia BMG planuje wydanie na rynku zachodnim utworu "World is a Ghetto" z repertuaru The Getto Boys , nagranego razem z Nigelem z Blendersów, do koncertów raczej nie dojdzie. Fanom pozostaje nadzieja, że jakaś trasa odbędzie się w przyszłym roku i że Liroy zachowa się podobnie jak członkowie grupy The Cure, którzy wydali już kilka "ostatnich" albumów.

Przeczytaj cały wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Liroy | na żywo | Piotr Marzec | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje