Reklama

Liam Gallagher tchórzem?

Liam Gallagher, członek brytyjskiej grupy Oasis, został publicznie nazwany przez menedżera Robbiego Williamsa tchórzem. Stało się po tym, jak skrytykował pomysł walki bokserskiej z byłym członkiem Take That, twierdząc, że jest przeciwny jakiejkolwiek formie przemocy.

David Enthoven, kierujący obecnie karierą Williamsa, stwierdził, że wymówki Gallaghera to typowe dla niego bzdurzenie. Dodał: "Nie jestem tym wcale zaskoczony. Oni zawsze najpierw wszczynają bójki, a później uciekają. Liam to zwykła gaduła, a nie żaden facet. Jest po prostu tchórzem".

Menedżer wspomniał także, iż to członkowie grupy Oasis są odpowiedzialni za całe zamieszanie, ponieważ nie potrafią trzymać języków za zębami i bez przerwy wywołują różnego rodzaju słowne wojny. Powiedział: "To dziwne, że Liam chce być nagle takim obrońcą moralności, skoro sam najpierw zagroził Robbiemu pobiciem".

Reklama

Wokalista grupy Oasis będzie musiał pogodzić się z tym, że przypuszczalnie opinię Enthovena podziela większość osób śledzących rozwój słynnej już kłótni Williamsa z Gallagherem.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Liam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy