Reklama

Korn: Hophopowy projekt Filedy'ego

21 stycznia na półki sklepów muzycznych trafi pierwszy solowy album Fieldy'ego, basisty na co dzień grającego w formacji Korn. "Rock'n'Roll Gangster" wyda wytwórnia Epic, część Sony Music. Płyta jest pierwszym solowym wydawnictwem członka zespołu i mocno odbiega od tego, do czego wielbiciele Fieldy'ego są przyzwyczajeni. Być może dlatego Fieldy zdecydował się wydać album pod szyldem Fieldy's Dream.

Według oświadczenia wydanego przez firmę Epic, basista Korn zawiedzie wszystkich tych, którzy oczekują mocnej dawko rockowego grania. Na swoim solowym albumie Fieldy zdecydował się bowiem przedstawić własną wizję hip hopu.

Reklama

To nie przypadek. Pomimo grania z Korn ciężkiej muzyki, od zawsze fascynował go rap.

"To rap jest moją największą inspiracją. Uwielbiam tę muzykę i właśnie to uwielbienie spowodowało, że zdecydowałem się nagrać całkowicie hiphopowy album. Chcę, aby była to płyta, którą gra się na domowych imprezach i prywatkach. Nie ma w tym nic, co przypomina gangsta rap. Tu chodzi tylko o zabawę" - powiedział o swoim solowym dziele Fieldy.

Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór "Are You Talking To Me", a fragmenty piosenek z niej pochodzących można już posłuchać na stronie www.fieldysdreams.net.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Korn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje