Reklama

Ja Rule: Odchodzę

Ja Rule, popularny amerykański raper, który przy okazji jest także bardzo szanowany za swoje zasługi producenckie, jakiś czas temu zapowiadał, iż zamierza zakończyć karierę wokalisty. Wszystko wskazuje na to, iż nastąpi to już niedługo.

W lutym tego roku Ja Rule przyznał, iż woli skoncentrować się na pracy producenta i skończy z karierą wokalisty. Zanim jednak to nastąpi planował wydanie jeszcze dwóch płyt. Teraz potwierdził swój zamiar, ale nie myśli już o nagrywaniu płyt.

Reklama

Niedługo raper zakończy swoją światową trasę koncertową i jak powiedział to właśnie ona jest jego pożegnaniem z fanami. Zdaniem Ja Rule nie ma nic piękniejszego aniżeli odejście w chwili kiedy jest się popularnym. Uważa on, iż za kilka lat ludzie sami zapomnieli by o nim i nie musiałby tak naprawdę w ogóle odchodzić, bo i tak nikt by się tym nie interesował.

"Nie chcę w wieku 40 lat prosić się o to, aby ktoś w ogóle chciał kupić moją płytę i mieć nadzieję, że raz na pół roku napisze o mnie jakaś gazeta. Nie ukończyłem szkoły średniej i zaryzykowałem w muzycznym showbiznesie. Udało mi się i nie chcę tego zaprzepaścić. Na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce" - powiedział Ja Rule.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: raper | Ja Rule

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje