Reklama

Happysad z kontraktem

Pod koniec roku ukaże się pierwszy album DVD grupy Happysad, ulubieńców głównie studenckiej publiczności i jednej z najczęściej koncertujących formacji w Polsce. To efekt podpisania kontraktu z wytwórnią Mystic.

"Jestem szczęśliwy, że Happysad wybrał naszą firmę, na przestrzeni ostatnich paru miesięcy widziałem kilka koncertów zespołu i szczerze przyznam, że tak wielkiego entuzjazmu publiki nie widziałem w Polsce chyba od koncertów... Iron Maiden" - ze śmiechem komentuje Michał Wardzała z Mystica.

Reklama

"Przede wszystkim jednak jestem pod wrażeniem pasji i profesjonalizmu Happysad, cieszą się graniem, cieszą się muzyką, a to dla mnie najważniejszy wyznacznik wartości i jakości zespołu. Tym bardziej więc zadowolony jestem, że naszą współpracę zaczynamy od wydawnictwa koncertowego, bo to właśnie koncerty stanowią o sile i wyjątkowości Happysad" - dodaje przedstawiciel wytwórni.

Materiał na DVD zostanie nagrany 4 października w krakowskim klubie Studio, gdzie odbędzie się jeden z pierwszych koncertów jesiennej trasy koncertowej.

"Nie ukrywamy, że jesteśmy lekko spięci na samą myśl nagrywania naszych wypocin koncertowych na jakikolwiek rodzaj nośnika, ale mamy cichą nadzieję, że do października może się pozbieramy, skupimy i wspólnie damy radę" - komentują podpisanie kontraktu muzycy.

Zobacz teledyski Happysad na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: DVD | Happysad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje