Reklama

Garbage: "Androgyny" jako pierwszy singel

Znana jest już lista utworów, które trafią na najnowszy album amerykańskiej formacji Garbage. Album zatytułowany "Beautiful Garbage" ujrzy światło dzienne 3 września. Na pierwszym singlu promującym płytę znajdzie się utwór "Androgyny".

Shirley Manson, wokalistka grupy, opowiadając o tej piosence stwierdziła: "To jest swego rodzaju fantazja o tym, jak Garbage idą do domu publicznego i spotykają się tam z TLC, Noelem Cowardem i Princem. To jest po prostu zaje***ty, imprezowy kawałek".

Reklama

Równie ciekawie podobno zapowiadają się inne kompozycje. Według Duke'a Eriksona, gitarzysty Garbage, utwór "Cherry Lips (Go Baby Go)" to "pierwsza w historii piosenka, w której zsamplowaną tubę przepuszczono jeszcze przez efekt gitarowy wah wah". Jest więc na co czekać.

Kompletna lista utworów, które znalazły się na "Beautiful Garbage", przedstawia się następująco: "Shut Your Mouth", "Androgyny", "Can't Cry These Tears", "Till The Day I Die", "Cup Of Coffee", "Silence Is Golden", "Cherry Lips (Go Baby Go)", "Breaking Up The Girl", "Drive You Home", "Parade", "Nobody Loves You", "Untouchable" i "So Like A Rose".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Garbage | światło dzienne | utwór

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje