Reklama

Die Toten Hosen: Nie znamy Ich Troje

Członkowie niemieckiej formacji Die Toten Hosen jednym są znani jako twórcy jednej z najlepszych i najdłużej istniejących punkrockowych załóg na świecie, innym jako autorzy przeboju "Alles Aus Liebe", w naszym kraju znanego jako "A wszystko to... bo Ciebie kocham!", śpiewanego przez grupę Ich Troje. Niemcy w wyiadzie dla INTERIA.PL ujawnili, że nie mieli okazji poznać jeszcze Michała Wiśniewskiego, frontmana Ich Troje, ale utwór już słyszeli.

- Słyszałem tę wersję i byłem bardzo zaskoczony. Przyznam jednak, że nie znam zespołu Ich Troje i nie wiem, co grają, kiedy nie grają naszego utworu. Tak czy owak cieszę się, że nasza kompozycja tak bardzo podoba się Polakom.

Reklama

- Bardziej jednak niż sukces "Alles Aus Liebe" cieszy mnie to, że kiedy pojawiliśmy się w waszym kraju po kilkunastu latach nieobecności, zobaczyliśmy na koncercie mnóstwo młodych ludzi, głodnych naszej muzyki. Bawiliśmy się świetnie i zrobimy co w naszej mocy, by wrócić do Polski jak najszybciej - powiedział Breiti, gitarzysta Die Toten Hosen w rozmowie z INTERIA.PL.

Okazję do spotkanie oba zespoły będą miały już za trzy tygodnie. 22 czerwca wystąpią bowiem na wspólnym koncercie na Górze Świętej Anny (k. Opola).

Przeczytaj wywiad!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Die Toten Hosen | Toten Hosen | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje