Reklama

Covery Rage Against The Machine

W Europie ukazał się właśnie kolejny album grupy Rage Against The Machine. Płyta "Renegades", nagrana jeszcze z wokalistą Zackiem De La Rochą, zawiera same przeróbki utworów innych artystów, w tym m.in.: Boba Dylana, grup Stooges, EPMD i Cypress Hill. Jednak zespół nie traktuje tego albumu jako typowego wydawnictwa z przeróbkami.

"To nie jest zwykły album z coverami. To prawie zupełnie nowy album Rage Against The Machine, z tekstami z innych piosenek. Raz, że jest to nasz styl, a dwa - to może dzięki temu nasi fani sięgną po muzykę, której wcześniej nie znali" - powiedział Tom Morello, gitarzysta grupy.

Reklama

Fakt, iż nowy album RATM ukazał się w niecały rok po wydaniu studyjnej płyty "The Battle of Los Angeles", budzi zdziwienie wielu fanów przyzwyczajonych do znacznie dłuższych odstępów pomiędzy kolejnymi wydawnictwami zespołu. Według Morello, nie ma w tym jednak nic dziwnego.

"Powodem tak szybkiego nagrania tego albumu był fakt, iż nie towarzyszyły mu takie same oczekiwania, jak w przypadku każdego nowego wydawnictwa Rage Against The Machine. Przez trzy tygodnie po prostu wspaniale się bawiliśmy. Czuliśmy tę spontaniczność i radość, która była obecna podczas nagrywania pierwszej naszej płyty" - dodał gitarzysta RATM.

dotmusic

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rage Against The Machine | Guardian | covery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje