Reklama

Co dalej z Rage Against The Machine?

Tom Morello, gitarzysta amerykańskiej formacji Rage Against The Machine, wypowiedział się właśnie na temat jej najbliższej przyszłości. Twierdzi, iż niczego nie da się powiedzieć na pewno, poza tym, że wraz z kolegami nagra jeszcze wiele dobrej muzyki.

"Musimy zastanowić się nad tym, co będziemy robić. Obecnie nie mam nic nowego do zakomunikowania. Pewne jest tylko to, że na pewno nagramy jeszcze dużo wspaniałych piosenek. Dzwoni do mnie wielu wokalistów i pyta, co będziemy robić - to miłe, ale nikomu nie potrafię konkretnie na to pytanie odpowiedzieć" - stwierdził.

Reklama

Morello zaprzeczył, jakoby RATM prowadzili negocjację z jakimś kandydatem na miejsce Zacka De La Rochy. Twierdzi, że nie ma na razie takiej potrzeby, bo na wszystko przyjdzie czas. Gitarzysta Rage Against The Machine nie potrafi także powiedzieć, kiedy na rynku ukaże się koncertowy album, nagrany jeszcze z De La Rochą.

"Nie wiem, kiedy ta płyta zostanie wydana. Musimy od nowa zrobić plany w naszych kalendarzach i zobaczyć, kiedy będziemy mogli coś nagrać. Potem zdecydujemy, gdzie w to wszystko wkomponować ten koncertowy album. W ciągu roku wydaliśmy dwa albumy studyjne, ten może więc jeszcze trochę poczekać" - dodał Morello.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rage Against The Machine | Guardian | gitarzysta | Twierdzi | co dalej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje