Reklama

Bush pragnie Aphex Twin

Członkowie brytyjskiej grupy Bush chcą, aby miksowaniem ich najnowszego singla zajął się Aphex Twin. Uważają bowiem, że nie mogą w tej kwestii zaufać Amerykanom.

Grupa ma już na swoim koncie album "Deconstructed" z remiksami, które wykonali m.in. Goldie i Tricky. Odnoszący wielkie sukcesy w USA Brytyjczycy z Bush byli z nich bardzo zadowoleni, ale nie z pozostałych. Gavin Rossdale, frontman zespołu, wyjaśnia: "Musimy zacząć sami decydować o tym, kto będzie nas remiksował. Raz pozwoliliśmy na to naszej wytwórni i wyszła z tego kupa gnoju. Amerykanie poza Chicago nie mają zielonego pojęcia o muzyce dance. Dust Brothers coś o tym wiedzą, ale zamiast nich dostaliśmy Muppet Brothers. Musieliśmy sami zremiksować ten kawałek, aby pokazać gościom z wytwórni, jacy słabi są ci faceci. Ale jeden z nich powiedział, że ten utwór był 'cool'. Jak bym go walnął w łeb, to by dopiero zrozumiał, co to znaczy 'cool'".

Reklama

Rossdale ma nadzieję, że Richard James, ukrywający się pod pseudonimem Aphex Twin, który ogłosił niedawno, iż nie będzie już remiskować cudzych utworów, zgodzi się zrobić to jeszcze jeden raz. Wokalista dodał: "Jeśli ktoś ma nas miksować, to chcę, aby był to Richard James. Gdyby jednak nie zmienił swojego zdania, poproszę o to Underworld, albo 3D z Massive Attack".

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Bush | pragnie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy