Reklama

Agressiva 69: Płyta na Zachodzie?

We wtorek, 25 września, gościem CZATerii była formacja Agressiva 69, czołowy przedstawiciel muzyki industrialnej w naszym kraju. Grupa promuje właśnie swój najnowszy album, zatytułowany po prostu "Agressiva 69". Jak ujawnili członkowie zespołu, niedługo zostanie on wydana także na Zachodzie. W planach mają także nagranie płyty koncertowej.

Na nowym albumie zespół odszedł częściowo od brzmień industrialnych, z których dotychczas był znany, na rzecz trip hopu i dark wave. Jego wersja eksportowa będzie się jednak różnić nieco od tej, która trafiła na polski rynek.

"Będziemy nagrywać angielskojęzyczną wersję tego albumu. Wtedy płyta będzie jeszcze bardziej spójna. Jeśli chodzi o samą muzykę, to nic nie będziemy zmieniać, a jeśli tak, to będą to co najwyżej zmiany kosmetyczne, ale pojawią się dodatkowe miksy. Niestety, nie mamy zielonego pojęcia, kiedy Agressiva 69 ukaże się na Zachodzie" - powiedzieli Tomek Grochola i Jacek Tokarczyk.

Reklama

Dodali oni także, iż Agressiva 69 rozważa możliwość nagrania płyty koncertowej.

"Możliwe, że stanie się to w przyszłym roku. Agressiva na płycie i Agressiva na koncercie to jakby dwa różne zespoły i fajnie byłoby to pokazać".

Przeczytaj relację z czata!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agressiva 69 | Po prostu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy