Reklama

30 Seconds To Mars wracają w grudniu!

Tak jak obiecał Jared Leto podczas koncertu w Krakowie, 30 Seconds To Mars ponownie wystąpią w Polsce w grudniu. Koncert odbędzie się 14 grudnia na warszawskim Torwarze.

Bilety na to wydarzenie kosztują 110 i 130 złotych.

Reklama

30 Seconds To Mars to zespół założony przez perkusistę Shannona Leto. Największą gwiazdą formacji jest jego brat - wokalista Jared Leto, uznawany za jednego z najseksowniejszych mężczyzn świata. W latach 90. dał się poznać jako wzięty hollywoodzki aktor. Zagrał m.in. w "American Psycho", "Przerwanej lekcji muzyki", "Requiem dla snu" czy "Podziemnym kręgu". Od 2002 roku skupił się głównie na muzyce (choć od czasu do czasu w jakimś filmie zagra). Co więcej, gdy Jared widział, że organizator promuje koncert 30 Seconds To Mars jego imieniem i nazwiskiem, odmawiał wyjścia na scenę. Obecny skład uzupełnia gitarzysta Tomislav "Tomo" Miličević.

Zespół Shannona i Jareda ma na koncie trzy studyjne albumy: "30 Seconds To Mars" z 2002 roku, "A Beautiful Lie" z 2005 roku oraz "This Is War" z 2009 roku. Grupa słynie z epickich, wysokobudżetowych teledysków, kręconych według scenariuszy Jareda. To właśnie dzięki pełnym rozmachu wideoklipom 30 Seconds To Mars otrzymali cztery nominacje do MTV Video Music Awards. Jak podkreśla Jared, jego zespół otrzymał najwięcej nominacji spośród wszystkich rockowych artystów.

30 Seconds To Mars wystąpili podczas pierwszego dnia Coke Live Music Festival - w piątek, 20 sierpnia.

"Tę noc zapamiętam do końca życia. Od dziś uważam się za Polaka. Za chwilę obudzimy Rosjan, obudzimy Niemców, obudzimy wszystkich w Europie" - mówił ze sceny Jared Leto i zapowiedział, że zespół pojawi się u nas ponownie w grudniu. Jak widać, obietnicy dotrzymał.

Zobacz teledyski 30 Seconds To Mars na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: koncert | Jared Leto | Mars | 30 seconds to mars

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje