Reklama

16-latka wymiotowała na scenie

16-letnia wokalistka i aktorka Taylor Momsen nie będzie dobrze wspominać festiwalu Bamboozle, który odbył się w New Jersey na początku maja.

Liderka zespołu The Pretty Reckless wymiotowała w trakcie koncertu, co tłumaczyła później zatruciem pokarmowym.

Reklama

"Było strasznie ciepło. Wyszłam na scenę w skórzanej kurtce, co było bardzo głupie. Próbowałam to powstrzymać, ale... nie udało się. Do tego doszły jeszcze kłopoty techniczne. Pod tym względem był to nasz najgorszy koncert. To nie był dobry tydzień dla mnie. Zatrucie, udar słoneczny, dużo pecha..." - wylicza wokalistka w rozmowie z radiem BBC.

Momsen znana jest przede wszystkim z serialu "Plotkara". Gdy w 2009 roku ogłosiła, że rozpoczyna karierę muzyczną, wszyscy spodziewali się piosenek w stylu disneyowskich gwiazdek - Miley Cyrus, Demi Lovato, Seleny Gomez etc. Wielkie było zdziwienie, gdy okazało się, że muzycy The Pretty Reckless wzorują się na takich zespołach jak Soundgarden czy Nirvana, a sama Taylor na Courtney Love. Młoda Amerykanka śpiewa mocnym, szorstkim, zachrypniętym głosem. Oprócz tego jest autorką wszystkich kompozycji The Pretty Reckless.

Taylor długo nie mogła znaleźć wydawcy swojej muzyki, w końcu udało jej się podpisać kontrakt z Interscope Records. We wrześniu 2010 roku ukaże się debiutanckie wydawnictwo grupy, zatytułowane po prostu "The Pretty Reckless". Znajdzie się na nim 13 utworów, na singla wybrano "Make Me Wanna Die". Posłuchaj tej piosenki:

Czytaj także:

Duża Courtney i mała Courtney

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | Taylor | Nie | New Jersey | 16-latka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje