Reklama

Wyznania dziewczyny Marilyn Mansona

W grudniowym wydaniu amerykańskiej edycji "Playboya", będzie można zobaczyć zdjęcia dziewczyny Marilyn Mansona. Na 10 stronach tego miesięcznika, Dita Von Teese pozuje m.in. na tle gigantycznej butelki szampana oraz w pozłacanej klatce. Wybranka gwiazdora zdradziła tymczasem szczegóły ich codziennego życia.

W wywiadzie dla magazyny "Steppin' Out", Dita rozwiewa wszelkie wątpliwości i zapewnia, że żyje jej się z Mansonem bardzo dobrze.

Reklama

"To nie jest tak, że w momencie kiedy go poznałam, całe moje życie zostało wywrócone do góry nogami. Jestem sobą, ubieram się tak jak teraz już od 11 lat" - tłumaczy modelka.

"Dla mnie nie jest to żadną nowością. Mój ubiór, kruczoczarne włosy i blada cera, wcale nie są spowodowane tym, że poznałam Mansona".

Zapytana, czy prawdą jest, że znajomość z gwiazdorem pomogła jej w wielu sprawach, Dita odpowiada:

"Tak, to prawda. Zresztą często zarzuca mi się, że wykorzystuję go do swych własnych celów. Ale prawdą jest też to, że od kiedy zaczęłam się z nim spotykać, dostałam mnóstwo obraźliwych listów. Część osób postanowiło już nigdy nie odwiedzać moich stron internetowych, twierdząc, że odkąd spotykam się z Mansonem, mój wizerunek mocno przybladł. Działa to więc w dwie strony."

"Ale najważniejsze jest to, że jestem w nim zakochana, więc roztrząsanie plusów i minusów tego związku nie ma najmniejszego sensu. Zresztą gdybym poszukiwała, kogoś, kto może pomóc mojej karierze, to zapewne nie byłaby to ta sama osoba, w której jestem zakochana" - tłumaczy modelka.

Dowiedz się więcej na temat: Marilyn Manson | wyznania | Dita Von Teese | dziewczyny

Reklama

Wasze komentarze (0)

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje