​Taylor Swift i Joe Alwyn są parą?

W zagranicznych mediach pojawiły się informacje, że Taylor Swift prawdopodobnie od kilku miesięcy spotyka się z 26-letnim brytyjskim aktorem, Joe Alwynem.

Taylor Swift ma nowego chłopaka?

W maju 2016 roku Taylor Swift udzieliła wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym zapowiedziała, że robi sobie przerwę od mediów i muzyki.

Reklama

Teraz plotkarskie media donoszą, że Swift od kilku miesięcy spotyka się z brytyjskim aktorem, Joe Alwynem.

"Jedynymi, dla których to tajemnica są media, ponieważ bliscy przyjaciele i rodziny Taylor i Joe mieli świadomość, że są razem od kilku miesięcy" - mówiło źródło gazety "The Sun".

Przypomnijmy, że w czerwcu ubiegłego roku Swift zerwała ze szkockim producentem i DJ-em, Calvinem Harrisem, z którym była w związku przez piętnaście miesięcy. Już dwa tygodnie po rozstaniu paparazzi przyłapali Amerykankę na czułych pocałunkach z brytyjskim aktorem Tomem Hiddletsonem. Ich związek przetrwał zaledwie trzy miesiące. 

Ostatnia płyta Taylor Swift zatytułowana "1989" ukazała się w 2014 roku i odniosła duży sukces na całym świecie. Za wydawnictwo amerykańska wokalistka zgarnęła mnóstwo nagród, a jedną z ważniejszych była statuetka Grammy dla albumu roku.

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje