Natalia Lesz: Pamiętacie jeszcze jak śpiewa?

W 2008 r. Natalia Lesz była mocną kandydatką do podbicia polskiej sceny popowej, ale wszystko na to wskazuje, że w ostatnim czasie skupiła się na karierze aktorskiej i życiu prywatnym.

Urodzona 27 lipca 1981 r. Natalia Lesz (sprawdź profil w Muzzo.pl!) przez osiem lat uczyła się w Warszawskiej Szkole Baletowej. Po latach nauki i występach w baletach "Romeo i Julia", "Dziadek do orzechów" i "Córka źle strzeżona", pod wpływem impulsu wyjechała do Nowego Jorku. Jako jedyna studentka z Europy dostała się na prestiżowy wydział aktorsko-muzyczny na nowojorskim uniwersytecie. Po skończeniu szkoły chciała zacząć śpiewać, ale droga do kariery okazała się wyboista.

Reklama

"Żeby mieć fundusze na nagrania, rozpoczęłam pracę jako wykładowca aktorstwa i tańca. Równolegle nagrałam dwie kolejne płyty demo. Fachowcy kiwali głowami, mówili, że dobre, ale zachwytu nikt nie wykazywał" - opowiadała później.

"Poznałam Grega Wellsa. Greg to człowiek, który współpracował między innymi z takimi artystami jak Pink, Rufus Wainwright, Natasha Bedingfield, Pussycat Dolls czy Hilary Duff. Odezwał się do mnie i powiedział: 'Wiesz dostaję dziennie 50 płyt demo od 50 osób, ale usłyszałem w tobie coś, co mnie zainteresowało - przyjeżdżaj do studia!' I tak zaczęła się nasza współpraca" - tak wspominała rozpoczęcie kariery wokalnej.

Sprawdź tekst piosenki "Fall" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Natalia Lesz

Reklama

Reklama

Reklama