Miley Cyrus: Teledysk "Wrecking Ball" to mój "najgorszy koszmar"

W jednym z wywiadów Miley Cyrus odniosła się do swojego kontrowersyjnego teledysku "Wrecking Ball". Wokalistka nazwała klip "najgorszym koszmarem".

Miley Cyrus w teledysku "Wrecking Ball"

Utwór "Wrecking Ball" pochodzi z płyty Miley Cyrus "Bangerz". Do piosenki powstał kontrowersyjny klip w reżyserii znanego fotografika Terry’ego Richardsona.

Reklama

W teledysku wokalistka występuje w prześwitującej białej koszulce i krótkich spodenkach. W kilku scenach Miley Cyrus prezentuje się nago, pozując na tytułowej kuli do burzenia budynków przeznaczonych do rozbiórki.

To jednak nie wszystko. W jednym z ujęć wokalistka sugestywnie liże młot, w innym daje sobie niedwuznaczne klapsy.

W jednym z ostatnich wywiadów Miley Cyrus odniosła się do klipu.

"Nie naprawię tego. Już zawsze będę naga dziewczyną na stalowej kuli" - powiedziała Miley Cyrus, dodając że teledysk do piosenki jest jej "najgorszym koszmarem".

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Wrecking Ball" w serwisie Teksciory.pl

Cyrus szykuje się do wydania nowej płyty, którą promuje singel "Malibu". Do piosenki powstał zaskakujący teledysk. Sceneria klipu i stylizacje, jakie prezentuje w nim Cyrus, wpisują się w zmianę wizerunku, o której opowiadała wcześniej w wywiadzie dla magazynu "Billboard".

"W przeszłości stawiałam opór zmianom. Ale teraz nie palę marihuany od trzech tygodni, co jest najdłuższym okresem, w trakcie którego tego nie robiłam. Nie biorę narkotyków, nie piję, jestem obecnie całkowicie czysta! To było coś, co chciałam po prostu zrobić" - mówiła Miley Cyrus.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Malibu" w serwisie Teksciory.pl


Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje