​Entombed A.D. martwym świtem (nowa płyta "Dead Dawn")

Szwedzi z Entombed A.D. nie zasypiają gruszek w popiele i po debiucie z 2014 roku już szykują się do wydania drugiego albumu.

Premiera drugiej płyty Entombed A.D. w lutym 2016 roku

Sztokholmski zespół powstały po rozejściu się dróg muzyków kultowego deathmetalowego Entombed (a w zasadzie będący jego nową inkarnacją) zakończył już nagrania następcy debiutanckiej płyty "Back To The Front" (2014 r.).

Reklama

Album "Dead Dawn" będzie mieć swą premierę 26 lutego 2016 roku nakładem dotychczasowego wydawcy, niemieckiej Century Media Records. W połowie grudnia mamy poznać pierwszy singel.

"Możemy z dumą spojrzeć na to, co stworzyliśmy: cholernie złowieszczo brzmiącą płytę. Być może nie będziecie w stanie tego pojąć, choć na pewno nie będziecie też w stanie temu zaprzeczyć!" - o "Dead Dawn" powiedział  gitarzysta Entombed A.D. i współproducent Nico Elgstrand.

Dodajmy, że pod koniec stycznia Entombed A.D. ruszą w trasę po Europie w towarzystwie pomorskiego Behemotha, norweskiego Abbatha i pochodzącej z Kolumbii grupy Inquisition. Najbliżej Polski formacje te zagrają 3 lutego w Berlinie i dzień później w Pradze.

Teledysk "Pandemic Rage" Entombed A.D. możecie zobaczyć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: nowa płyta | Entombed A.D.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje