Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Opole: Na żywo w INTERIA.PL!!!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Festiwal w Opolu rusza już w piątek, 10 czerwca, a rozpoczną go dwa koncerty - "Debiuty" i "Premiery". Ten pierwszy nie będzie jednak transmitowany na żywo przez TVP, ale będzie można go obejrzeć w portalu INTERIA.PL, dzięki specjalnej relacji przygotowanej przez zespół iTVP. Od piątku na naszych stronach pojawi się także specjalna, internetowa transmisja zza kulis festiwalu, czyli "Sceny zza sceny".
Opole: Na żywo w INTERIA.PL!!!
INTERIA.PL

Transmisję z Opola rozpoczniemy w piątek o godz. 17.00 koncertem "Debiuty", a od godz. 20.10 transmisja koncertu "Premiery".

Partnerem iTVP w tym przedsięwzięciu jest portal INTERIA.PL - internauci będą mogli poczuć emocje i stres towarzyszące wykonawcom, zajrzeć do garderoby, podejrzeć przygotowania artystów do występu.

Reporterzy iTVP, Agata Szymczak i Jacek Majewski sprawdzą, czy wykonawcy biorący udział w festiwalu w Opolu mają tremę, co myślą o konkurencji, pokażą przygotowania do występu, skomentują klimat panujący za kulisami.

Oprócz relacji zza kulis, na stronach INTERIA.PL pojawią się także transmitowane na żywo wszystkie koncerty 42. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Wśród nich m.in. koncert "Debiuty", którego retransmisję TVP1 zaplanowała w późniejszym terminie, oraz "Superjedynki", czyli ogłoszenie wyników największego w Polsce plebiscytu muzycznego, wyłaniającego najlepszych polskich artystów w okresie "od Opola do Opola".


Wilki będą jedną z gwiazd Opola /Ania Głuszko

Natomiast w piątek, 10 czerwca, po godz. 22, za naszym pośrednictwem zobaczycie w całości trwający ok. pół godziny recital grupy Wilki.

Oto ramowy harmonogram specjalnej internetowej transmisji "Sceny zza sceny" :

10 czerwca
17:00 - 18:00 Koncert Debiuty
20:00 - 23:30 Koncert Premiery cz.1 i 2 - relacja "Sceny zza sceny"

11 czerwca 2005
20:00 - 22:30 Koncert Superjedynki cz.1 i 2 - relacja "Sceny zza sceny"

12 czerwca 2005
20:00 - 22:30 koncert z okazji 80-lecia Polskiego Radia S.A. - cz.1 i 2 - relacja "Sceny zza sceny".

Przypomnijmy, że na stronach portalu INTERIA.PL możecie oglądać teledyski do wszystkich piosenek, które biorą udział w koncercie "Premiery".

Projekt transmisji z festiwalu w Opolu realizowany jest dzięki współpracy z iTVP.PL.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
10,
iTVP,
transmisja,
koncerty,
TVP,
relacja,
koncert,
Opole,
Festiwal w Opolu,
sceny,
na żywo

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (35)

Dodaj komentarz

~spider -

Brodka is the best!!!Głosowałam na nia

~artysta -

Z roku na rok tandeta ale ją oglądają i powielają zboczenie muzyczne bez jakiegokolwiek kierunku i rodzaju i to się nazywa Solidarnść narodowa jak każdy po swojemu a później zaskoczony że jest źle, wię się gap głubcze.

~taka jedna -

h20 - strasznie zaśpiewali...ale inni nawet gorzej!!! NOOO okropnie..... jakoś widze, ze w Polsce nie ma prawdziwych artystów!!!!!!

~Krzysiek -

gapie sie w monitor swojego komputera i nic. a przeciez koncer podobno sie juz zaczol. zrobcie cos

~anonim -

festiwal w opolu to dnom totalne

~ROANBU -

Ach, pamiętam, jak się czekało na Opole i Sopot! Pamiętam bezczelną panią Irene Dziedzic, która głównie udzielała się w Sopocie - a hahahahaha! Teraz będzie Kayah i mam nadzieję, że - jak zwykle - będzie z polotem i fantazją.

~Geniusz -

to smutne.Być upośledzonym.

~ewa -

się puściś wolno , transmisji z opola nie można nadawać na zywo np w tv polonia bo ludzie by napewno chetnie popatrzyli ale msze święte na zywo sa co niedziela , do tego jakiś drentwy katolicki program dla dzieci i jeszcze bardziej denne seriale złotoklapy czy klany . I to sie nazywa promowanie polskiej kultury

~riccardo1989 -

Będzie maanam!!!! yeah!!!! S przyjemnością posłucham Marka Jackowskiego. Wiel;ka szkoda, że z zespołu odszedł najlepszy polski gitarzysta Ryszard Olesiński :/

~agii -

o nie, dzięki! drapną mnie jeszcze ze przez kompa oglądam i będe musiala zaplacić..ogladne w Tv. hihihihi