Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Big Brother: Manuela wyszła za mąż!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Manuela Michalak, jedna z gwiazd pierwszej edycji programu "Big Brother", znana także z "Maratonu uśmiechu" emitowanego w stacji TVN, 26 grudnia wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest 24-letni Tomasz Jabłoński, z zawodu fryzjer, którego poznała w Gorzowie Wielkopolskim, podczas realizacji filmu "Gulczas, a jak myślisz...". Ceremonia zaślubin odbyła się w parafii Luboniu pod Poznaniem.
Manuela Jabłońska
Manuela Jabłońska

Tomek oświadczył się Manueli w maju ubiegłego roku, w klubie "Deep" w Poznaniu, tym samym, w którym pierwszy raz się pocałowali.

"Długo rozmawialiśmy przy barze. Był ścisk, no i tak się jakoś stało, że się pocałowaliśmy" - Tomek Jabłoński wspomina w rozmowie z tygodnikiem "Gala" pierwszy pocałunek z Manuelą.

"Uznałam to za początek tak zwanego chodzenia ze sobą. Nie mogłam uwierzyć, że to się stało, przecież znaliśmy się tak krótko. Mam twarde zasady, zawsze byłam wieżą nie do zdobycia. Po prostu zawsze potrzebowałam czasu w tych sprawach" - dodaje 28-letnia Manuela.

Gwiazda "Big Brothera" postanowiła przyjąć nazwisko męża i od kilku dni jest już Manuelą Jabłońską.

Jak podał "Super Express", na przyjęciu weselnym w hotelu w Puszczykowie, bawiło się 103 gości, w tym Grzegorz Mielec, również znany z pierwszej edycji "Big Brothera".

Państwo młodzi zamierzają się wybrać w podróż poślubną w drugiej połowie stycznia, prawdopodobnie do któregoś z ciepłych krajów.

Mauela zaprzeczyła jakoby spodziewała się dziecka, aczkolwiek oboje z mężem marzą o powiększeniu rodziny.

"Często marzymy, że siedzimy sobie w domku z gromadką dzieci. Bardzo byśmy chcieli je mieć" - mówi "Gali" Manuela.

"Najlepiej trójkę" - dodaje Tomek.

"Teraz to niemożliwe, bo jestem chora. Od dziecka cierpię na atopowe zapalenie skóry, codziennie biorę lęki. Jest szansa, że za kilka lat będę mogła je odstawić. To warunek, aby dziecko mogło się prawidłowo rozwijać" - wyjaśnia Manuela.

Manueli i Tomkowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Manuel,
Manuela Michalak,
mąż,
Big Bang,
Biuro Informacji Gospodarczej,
Big Brother

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

~pikaczu na fazie -

twoj smiech mnie rozbraja!