Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Twoja twarz brzmi znajomo": Zachwycająca Skrzynecka, fatalny Totoszko

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » W drugim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" zdecydowanie najlepsza okazała się Katarzyna Skrzynecka, która wcieliła się w Louisa Armstronga.
Katarzyna Skrzynecka jako Louis Armstrong
Katarzyna Skrzynecka jako Louis Armstrong

"Twoja twarz brzmi znajomo" to program, w którym polscy celebryci udają gwiazdy muzyki. Ich zadaniem jest jak najwierniej wcielić się w zadanych im artystów. Występy ocenia jury w składzie: mezzosopranistka Małgorzata Walewska, aktorzy Katarzyna Kwiatkowska i Paweł Królikowski oraz DJ Adamus.

Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Tym razem najlepsza okazała się Katarzyna Skrzynecka, która, jako Louis Armstrong, wykonywała "What a Wonderful World". Skrzynecka otrzymała maksymalne noty od wszystkich jurorów!

"Aktorstwo na najwyższym poziomie" - zachwycają się widzowie na Facebooku.

Skrzynecka swoją wygraną przeznaczyła na leczenie i rehabilitację aktorki i wokalistki Alicji Borkowskiej.

Na drugim biegunie znalazł się Mariusz Totoszko, który rozczarował w przeboju "Prawy do lewego" Kayah.

Paweł Królikowski i DJ Adamus przyznali Totoszce najgorszą notę - "1", a kobieca część jury wystawiła notę "2". Totoszko zajął ostatnie, ósme miejsce.

Na podium odcinka znaleźli się także Agnieszka Włodarczyk jako Kora i Julia Pietrucha jako Marilyn Monroe.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Katarzyna Skrzynecka jako Louis Armstrong

Przepraszamy, nie udało się załadować odtwarzacza. Musisz odwiedzić stronę Adobe aby pobrać Flash Player

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
twarzy,
Katarzyna Skrzynecka,
Twoja twarz brzmi znajomo

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (258)

Dodaj komentarz

~Paula -

Nie podzielam opinii tych, którzy odsądzają ten program od czci i wiary. Uważam, że te występy to bardzo wymagające kreacje aktorskie. Trzeba nie tylko zaśpiewać naśladując kreowaną postać, ale także wydobyć niuanse jej zachowania, ruchu scenicznego,gestów itp. Oglądając występ pani Kasi ja naprawdę widziałam Louisa - jego dobrotliwy uśmiech, mądre spojrzenie człowieka, który wiele w życiu przeszedł, ale mimo wszystko kocha ten piękny świat... Ona naprawdę go ZAGRAŁA - i to jak!! Myślę, że pani Kasia ma wielki talent i życzę jej jak najlepiej.

~b.telewidz -

Program dowodzi, że jesteśmy świadkami schyłku telewizji jak głównego medium informacyjno - rozrywkowego. Zachodzi tu podobny proces jaki obserwujemy w gazetach od kilku lat. Telewizja zaczyna schlebiać najniższym gustom i próbując w ten sposób ratować lecącą na łeb oglądalność.

~basiasamosia -

trudno mi było ogarnąć się po obejrzeniu fragmentu tej produkcji ze coś tak żenująco głupiego zajmuje czas antenowy. przecież to absolutna beznadzieja. to zabawa jak z wieczorka pogodnego dla kuracjuszy gdzie kierowniczka turnusu się przebierze i zaśpiewa no ludzie ! a jak już czytam achy i ochy na ten temat to obumiera mi część mieliny w mózgu - co się dzieje z tym narodem ? ale cóż się dziwić - przecież takich śmieci gdzie samouwielbienie było tematem naczelnym "gwiazd" jednego serialu jak - kocham cie Polsko - teraz takie byle- co. no ludzie,. słabo się robi.

ktosik63

Wesoły ktosik63 -

Jeszcze czekamy na programy...jak oni pierdzą...jak wymotują....jak robią kupę..jak się onan...i jak oni się modlą. I będzie show dla każdego debila w tym kraju ( to jest około 90%). A między programami Moda na loda i Klan Badziewiaków..

~Hania -

Pani Kasiu, mam dla Pani wielki szacunek za to jak walczyła Pani żeby zostać mamą i udało się!!!!!!teraz budzi Pani mój podziw jeszcze bardziej. Jest Pani wspaniała, talent, dystans i profesjonalizm. Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!

~Bebe -

KASIA SKRZYNECKA TO MISTRZYNI !!! JEST NAJLEPSZA ! :)

~:/ -

ok, ten program jest raczej beznadziejny znaczy się jest strasznie kiczowaty od sceny po prowadzących i to całe żury... a ta "winda" ja rozumiem, że pani ta(skrzynecka) chciała aby jej występ był śmieszny. Ale prosto mówiąc spieprzyła ten występ i swoją charakteryzację przez te dziwne miny jakie robiła podczas tego występu ale tak to pełna profeska wizażystów!

~acker -

Parodia na BARDZO NISKIM poziomie !!!!

~MR -

Kacha najlepsza byłam wzruszona a zarazem rozbawiona suuuuuuper

~bettina -

Pani Kasiu jest pani świetna, oczywiście ,że to jest kiczowate , ale to jest zabawa i wszyscy są cudowni, starają się, a to nie takie proste, Pan Totoczko widzę jako Ozzy