Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Parodia "My Słowianie": Zobacz odpowiedź mężczyzn (teledysk)

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Prawie 2 mln odtworzeń w dwa dni zanotował klip "My Słowianie - Parodia (Odpowiedź mężczyzn)" będący odpowiedzią na przebojowy teledysk Donatana i Cleo.
"Prawdziwi Słowianie" z V-Unit
"Prawdziwi Słowianie" z V-Unit /Oficjalna strona zespołu

"TO JEST MISTRZ !!! :) Brawo kreatywni Słowianie. Dziękuję dobranoc :)" - napisał Donatan na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, publikując linka do parodii "My Słowianie".

Za "odpowiedź mężczyzn" odpowiadają poznańscy "szejkowie internetu" z grupy V-Unit. To zespół znany z satyrycznego i niecodziennego podejścia do codziennych tematów. W swoich utworach wyśmiewają m.in. rząd, absurdy społeczno-polityczne, polskich piłkarzy i nie tylko. Wykazują się też dużym dystansem do samych siebie. Uznawani są za prekursorów "comedy rap" w Polsce.

Za realizację klipu do parodii "My Słowianie" tradycyjnie odpowiada "wielokrotnie nagradzany platynową maliną na największych festiwalach filmowych świata" Kristiano Tarantino.

"Minęły dokładnie 24 H od wstawienia naszej parodii MY SŁOWIANIE i przekroczyliśmy MILION odsłon:) To nasz osobisty rekord! Nie zwalniamy tempa! Wszystko dzięki Wam jurni słowianie! Mamy to czego pragną dziewczyny!" - czytamy na oficjalnym profilu V-Unit na Facebooku.

Zobacz teledysk do parodii "My Słowianie":

Sprawdź tekst parodii utworu "My Słowianie" w serwisie Tekściory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Donatan,
parodia,
My Słowianie

Donatan

Donatan
Donatan

nazwisko: Witold Czamara

kraj: Polska

gatunek: hip-hop


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (40)

Dodaj komentarz

~kolk -

link?

Załączniki:

~gość -

Lansowanie pół-Sowieta Donatana to przesada.Nie widzicie,że mowa w jego utworach w większości o Słowianach,a nie o Polakach?Donatan zapomina dodawać o braterstwie słowiańskim ale pod ruskim przywództwem.Znamy to już z historii.Przez to go tak niektóre środowiska lansują ciągle.Dajecie się na jego przyśpiewki nabierać jak kilku raperów?

~albatros -

Przecież to parodia, więc o co chodzi?

~skoti -

murzynek BAMBO w afryce mieszka i niech sobie mieszka az zlapie sobie banana ten nasz kolezka .......jak nie umie to niech nie podrabia czarna menda ....!

~kobieta -

takiego Słowianina to może by chciała ze wsi dziewczyna-z braku laku

~SM -

No super lepsze jak orygonał :) nie no rozbawia do łez

~ecik -

Z tego ciapatego w czerwonym to prawdziwy słowianin

~greg -

To nawet nie jest parodia, ale zwykłe s*anie we własne gniazdo - Donatan zrobił kawałek, który w dość specyficzny sposób promuje nasz kraj, a wi-junit koniecznie chce pokazać, że jesteśmy popaprańcami. Po co?

~geg -

jak uj bo ten w środku to Słowianin...

~Zbychd -

To jest tak zajebiste jak piąty sezon klanu?