Przejdź do głównej części strony

INTERIA.PL

TELEDYSKI INTERIA.PL

Moja playlista (Pusta)

PokażUkryj

Aby dodać teledysk do playlisty użyj dodaj do playlisty

Przycisk znajduje się pod odtwarzaczem oraz na miniaturkach teledysków

Usuń wszystkie

Okean Elzy

- Teledyski (4)
« Powrót do listy artystów na o

Okean Elzy

Okean Elzy w serwisie Muzyka

Data powstania: 1994 | Kraj: Ukraina | Gatunek: rock

Okean Elzy powstał w 1994 roku z inicjatywy czterech utalentowanych muzyków ze Lwowa. Od wydania pierwszej płyty "Tam, de nas ne ma" ("Tam, gdzie nie ma nas") w 1998 roku, zespół nieustannie znajduje się na pierwszych miejscach ukraińskich i rosyjskich list przebojów. Ostatni album "Gloria" pobił rekord sprzedaży płyty na Ukrainie. Przez cały rok 1994 zespół przygotowywał...

Więcej o artyście Okean Elzy w serwisie Muzyka »

Dodatki
Teledyski w INTERIA.PL to jedyny serwis w polskim Internecie zawierający zarówno teledyski, jaki i teksty piosenek. Można w nim znaleźć teledyski polskich i zagranicznych wykonawców, zarówno w standardowej jak i w wysokiej jakości, słowa, teksty piosenek oraz wywiady i relacje w dziale Wideo ekstra.
Najnowsze klipy znajdziesz w dziale Nowości, natomiast najlepsze wg Was piosenki trafiają na listę TOP. Na stronie wybranego teledysku znajdziesz również tekst utworu oraz "Polecane teledyski", czyli propozycje najciekawszych klipów, które mogą Cię zainteresować.
Możesz również przeglądać teledyski według gatunku muzycznego, jak np.: Pop, Alternatywa, Rock, Metal, Hip-hop, jest także Klasyka i specjalna kategoria Dla dzieci. W dziale Wywiady znajdziesz natomiast materiały wideo z wywiadami i relacjami z planów teledysków.
Pamiętaj! Każde wideo możesz dodać do swojej playlisty. Aby to zrobić, kliknij przycisk dodaj do playlisty pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku. Zobacz playlistę. Aby pobrać dzwonek, mp3 lub poli, kliknij przycisk ściągnij dzwonek pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku.

Informacje dodatkowe