Przejdź do głównej części strony

INTERIA.PL

TELEDYSKI INTERIA.PL

Moja playlista (Pusta)

PokażUkryj

Aby dodać teledysk do playlisty użyj dodaj do playlisty

Przycisk znajduje się pod odtwarzaczem oraz na miniaturkach teledysków

Usuń wszystkie
..

Schnappi - Das Kleine Krokodil (Kairo Pop Mix)

Teledysk (muzyka w wysokiej jakości mp3), słowa oraz tekst piosenki (lyrics): Schnappi - Das Kleine Krokodil (Kairo Pop Mix) .

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha, aby móc obejrzeć teledyski i czytać tekst piosenki zainstaluj FlashPlayera ze strony www.adobe.com
Ponadto musisz mieć włączoną obsługę Javascript.

Universal 2005

Oceń teledysk: Kliknij aby ocenićWięcej o artyście w serwisie Muzyka: zobacz »

Wasze komentarze (74)

Dodaj komentarz

~wiktoria -

fajne to jest

~Iza -

Super,prosze niech mi ktoś powie gdzie mogę kupić te płyty

~wiktor -

kasa$$$

~Suzanna 8 -

Niemam słów bez konentarza];!!!!!!!!!!!!!

~wiki -

jest super

~sebastian -

szni szna sznapi szanpi sznapi sznap

~EMILIA -

jest ok

~GZ -

Mój 1,8 roku uwielbia tę piosenkę

~FILIPEK J. -

SUPER PIOSENKA

~Mitchie -

love SchnapiTeledyski w INTERIA.PL to jedyny serwis w polskim Internecie zawierający zarówno teledyski, jaki i teksty piosenek. Można w nim znaleźć teledyski polskich i zagranicznych wykonawców, zarówno w standardowej jak i w wysokiej jakości, słowa, teksty piosenek oraz wywiady i relacje w dziale Wideo ekstra.
Najnowsze klipy znajdziesz w dziale Nowości, natomiast najlepsze wg Was piosenki trafiają na listę TOP. Na stronie wybranego teledysku znajdziesz również tekst utworu oraz "Polecane teledyski", czyli propozycje najciekawszych klipów, które mogą Cię zainteresować.
Możesz również przeglądać teledyski według gatunku muzycznego, jak np.: Pop, Alternatywa, Rock, Metal, Hip-hop, jest także Klasyka i specjalna kategoria Dla dzieci. W dziale Wywiady znajdziesz natomiast materiały wideo z wywiadami i relacjami z planów teledysków.
Pamiętaj! Każde wideo możesz dodać do swojej playlisty. Aby to zrobić, kliknij przycisk dodaj do playlisty pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku. Zobacz playlistę. Aby pobrać dzwonek, mp3 lub poli, kliknij przycisk ściągnij dzwonek pod oknem odtwarzacza lub pod miniaturką teledysku.

Informacje dodatkowe