Dlaczego Axl tak zwleka?

Czy ktoś jeszcze wierzy w informacje na temat premiery albumu "Chinese Democracy" Guns N'Roses w "najbliższej przyszłości"?

"Axl właśnie skończył 46 lat [6 lutego]. Kiedy wydał ostatni album z oryginalnym materiałem miał 29 lat. Kariera The Beatles rozpoczęła się i skończyła w połowie tego czasu" - mówi brytyjski dziennikarz rockowy Mick Wall, który wydał książkę "W.A.R.: The Unauthorized Biography of William Axl Rose" poświęconą wokaliście Guns N'Roses.

Reklama

Co ciekawe, pozycja trafiła do księgarń 7 lutego, dzień po urodzinach Axla, jednak autor zapewnia, że był to czysty przypadek.

Wall twierdzi, że Rose nagrał z 50 lub 60 utworów, które mu wystarczą na trzy lub cztery płyty. Dziennikarz tym bardziej jest zdziwiony, dlaczego wokalista tak długo zwleka z ich oficjalnym wypuszczeniem.

Przypomnijmy, że niektóre nagrania już dość dawno temu przeciekły do internetu. Zresztą Axl z ostatnim wcieleniem Guns N'Roses prezentował je także na żywo na koncertach (zespół wystąpił m.in. w Warszawie).

"To oznaka szaleństwa, że to trwa tak długo. To jeszcze było jakoś zabawne w 2002 roku, kiedy wyruszał na trasę. Ale teraz już to jest raczej szalone i nieśmieszne" - mówi biograf Axla.

Prace nad "Chinese Democracy" trwają już dobrze ponad 10 lat.

Dowiedz się więcej na temat: Guns N'Roses

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje