Reklama

The Voice Of Poland

Śpiewająca zakonnica robi furorę we włoskim "The Voice"

Już ponad 2 mln odtworzeń w ciągu dwóch dni ma film z występem śpiewającej zakonnicy we włoskiej edycji "The Voice".

Siostra Cristina Scuccia zaśpiewała w brawurowy sposób "No One" Alicii Keys. Jako pierwszy obrócił swój fotel wytatuowany juror J-Ax, a w jego ślady poszli kolejno Noemi, Piero Pelu i Raffaella Carra.

Reklama

Warto zwrócić szczególnie uwagę właśnie na reakcje zaskoczonych jurorów - opadnięte szczęki, szeroko otwarte oczy i niedowierzanie.

25-latka trafiła do drużyny wzruszonego rapera J-Axa, który aż podniósł ją na rękach w powietrze. Sądząc po licznych komentarzach, siostra Cristina jest mocną kandydatką nawet do finału.

Zakonnica jest urszulanką Świętej Rodziny. Pochodzi z Sycylii, a teraz mieszka w Mediolanie.

Dowiedz się więcej na temat: we | śpiewająca zakonnica | The Voice | Siostra Cristina

Wasze komentarze (170)

Dodaj komentarz Sortuj
TIRówka

~TIRówka -

czarni klechy batmani pingwiny niech spierniczajom na swojom platforme tvp trwam i radyjo maryja/jósef !!! media publiczne wolne od sekt , obłud kłamstw , zakłamania i cienmogrodu !!! POLSKA dla POLAKÓW !!! okupanci do watykana !!!

mm

~mm -

Z tej dziewczyny tryska szczęście i radość, ma piękny głos i nie boi się wyjść i pokazać kim tak naprawdę jest... Ciekawe, czy gdyby zaśpiewał jakiś gej, to czy byłoby aż tyle słów krytyki... Dyskryminujecie tą kobietę, bo jest w czarnym habicie??? I to ma być tolerancja wyznaniowa????!!!!! No nie sądzę... Krytykujecie, bo zakonnice i Kościół nie są "modne"??? Ogarnijcie się trochę... Świat schodzi na psy, a wam najwyraźniej się to podoba... Ja uważam, że tej dziewczynie należy się ogromny szacunek...