Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Michał Rudaś kontra Juan Carlos Cano. Będzie kradzież?

Zobaczyliśmy pierwszą zapowiedź "Bitew" w "The Voice of Poland". Maria Sadowska w parę zestawiła Michała Rudasia i Meksykanina Juana Carlosa Cano.

Występ podopiecznych Marii Sadowskiej reklamowany jest jako "starcie pełne testosteronu". Panowie zaśpiewali przebój "Cryin'" Aerosmith.

Reklama

"Największa głupota zestawiać dwa najlepsze głosy razem" - denerwuje się jedna z fanek "The Voice of Poland" pod wideo z "Bitwy".

Niektórzy zwracają uwagę, że rockowa ballada bardziej pasuje do głosu długowłosego Meksykanina. Inni komentujący typują, że i tak Michał Rudaś i Juan Carlos Cano zostaną w programie, bo przegrany w "Bitwie" może zostać "skradziony" przez pozostałych trenerów "The Voice of Poland".

Podczas przesłuchań w ciemno do Rudasia swój fotel obrócili także Baron z Tomsonem. Z kolei o Juana Carlosa stoczono prawdziwą walkę, bo w swojej drużynie chcieli go mieć wszyscy jurorzy.

Wasze komentarze (35)

Dodaj komentarz Sortuj
ADAM

~ADAM -

WTOPA TEGO PROGRAMU JEST STECZKOWSKA NIEDA SIE JEJ OGLADAC

obywatel

~obywatel -

TV za sprawą oszusta Tuska funduje nam igrzyska zamiast chleba . Durne programy idiotyczne seriale mają odwrócić uwagę od nędzy obywateli i korupcji rządu . Kasa dla Ukrainy jest a dla matek chorych dzieci już nie .To jest państwo ?? czyje się pytam i dla kogo ?? Kwaśniewski z Millerem wzięli prawdopodobnie od Amerykańców kasę za więzienia to jest draństwo a w TV cisza ? Dla kogo jest Polska bo chyba nie dla obywateli.