Open'er Festival 2015

Mikołaj Ziółkowski: Rozkwit Open'era i przerwa Selectora

Dyrektor jednego z najważniejszych festiwali w Polsce opowiedział w krótkim wywiadzie dla Interii o 14. edycji Open'era, planach festiwalowych na przyszłość oraz ostatecznie potwierdził, że Selector Festival w 2015 roku czeka przerwa.

Open'er ma już headlinerów na 2016 rok?

"Staramy się, aby festiwal był połączeniem wielkich nazw z alternatywnymi zespołami i to się udaje" - stwierdził Mikołaj Ziółkowski, dyrektor Open'er Festivalu, przez który, według zapewnień organizatora, przewinie się 90 tys. osób. To o 30 procent więcej niż w tamtym roku. 

Reklama

Ziółkowski przyznał również, iż mimo coraz większego line-upu, Open'er nie stanie się drugim Glastonbury lub Coachellą, a najbliższe edycje imprezy powinny zamknąć się w czterech dniach festiwalowych. Organizator stwierdził, że możliwe jest także rozwiązanie z 2013 roku, kiedy to do trzech dni dokooptowany został koncert wielkiej gwiazdy (w 2013 roku była to Rihanna).

"Pracujemy nad programem Open'era 2016 już od kilku miesięcy. Więc tak, mogę potwierdzić, że wszystkie cztery dni mają wstępnie zaplanowanych headlinerów" - stwierdził Ziółkowski.

Potwierdził on również, że Selector Festival w 2015 roku robi sobie przerwę, a o powodach tej decyzji możecie posłuchać w wywiadzie poniżej (od 3:30).

Zobacz wywiad z Mikołajem Ziółkowskim: 

Dowiedz się więcej na temat: Open'er Festival | Mikołaj Ziółkowski

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (21)

Dodaj komentarz Sortuj
marroz55

~marroz55 -

Ten cały Opener, to nic w porównaniu np. z koncertami weteranów rocka w Dolinie Charlotty. Na sobotni koncert Carlosa Santany przyjechało 150 tys. ludzi z całej Polski.

jucha ......s

~jucha ......s -

Każdy ma dość tej ściemy. Jesienią odsuniemy was od koryta..A potem świniobicie!