Reklama

Mam talent

Ukrainka podbiła polski "Mam talent"

Malująca piaskiem Ukrainka Tetiana Galitsina zachwyciła w pierwszym odcinku szóstej serii programu "Mam talent".

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem szóstego sezonu zmienił się skład jury. Roberta Kozyrę zastąpił Agustin Egurrola. Za stołem z czerwonymi przyciskami nadal zasiadają obecne od pierwszej edycji Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Reklama

Główną bohaterką pierwszego odcinka była Tetiana Galitsina z Charkowa, która za pomocą piasku, podświetlanego stołu i muzyki była w stania opowiadać piękne, wzruszające historie.

"Co tu powiedzieć... dziękuję bardzo. Zaczarowałaś nas" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

"Dziękim takim osobom jak ty świat jest piękniejszy. Jestem pod wrażeniem twojego występu" - wtórował Agustin Egurrola.

"Mało się nie popłakałem" - dodał już po zejściu Ukrainki ze sceny.

Wydaje się, że malowanie piaskiem to już ukraińska specjalność - na długo zanim Tetiana pojawiła się w polskiej edycji, internet obiegł filmik z występem jej rodaczki, która wygrała ukraińską wersję programu: Ksenia Simonowa również podbiła serca widzów malowaniem na piasku.

W pierwszym odcinku szóstej serii świetne wrażenie na jurorach i publiczności zrobił także 13-letni Kuba Anusiewicz z Warszawy, który brawurowo wyśpiewał utwór "Czas katedr" z musicalu "Notre Dame de Paris".

"To było czyste. Bardzo głęboko się wzruszyłam i bardzo ci dziękuję za twój występ" - stwierdziła Chylińska.

"Masz nieprawdopodobny głos, nieprawdopodobną wrażliwość i nieprawdopodobną umiejętność wyrażenia tej wrażliwości" - oceniła Małgorza Foremniak.

Swoimi umiejętnościami zadziwił także tańczący na wałkach ukraiński cyrkowiec Volodymyr Omelchenko (czy możemy już mówić o ukraińskim desancie?).

"Wiesz co jest najwspanialsze w takich występach? Ekscytacja. I ty nam to dałeś. Jesteś rewelacyjny" - cmokała z zachwytu Foremniak.

Na koniec zobaczyliśmy występ 21-letniej Beaty Spychalskiej z Laskowa, która z powodzeniem zmierzyła się z utworem "One And Only" Adele.

"Śpiewam po weselach, ale marzę o czymś innym, o czymś więcej" - powiedziała Beata przed wyjściem na scenę. Wiele wskazuje, że jej marzenia mogą się spełnić.

Jurorzy komplementowali talent 21-latki.

"To był świetny występ, ogromne brawa. Bardzo dojrzały występ. Zapanowała taka niesamowita jasność" - opisywała Agnieszka Chylińska.

"Moje serce należy do ciebie. Fantastyczny timing, fajnie zinterpretowane" - chwalił Agustin Egurrola.

A z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że za tydzień na scenie zobaczymy Dianę John, wielki talent z "X Factor". Wokalistka nie dostała się do odcinków na żywo - zdaniem wielu widzów była to niesłuszna decyzja Kuby Wojewódzkiego.

Wasze komentarze (184)

Dodaj komentarz Sortuj
Tomek

~Tomek -

Brawo Tatiana! Pokaz był przepiękny. Jak ktoś potrafi lepiej albo jemu się tak wydaje to proszę bardzo każdy może się zgłosić. Tylko jak nie ma talentu to lepiej niech nie krytykuje!

Zaskoczony

~Zaskoczony -

Dobry wieczór piszę już tu drugi raz bo za pierwszym razem nie umieściliście mojego komentarza... a dziwne przecież żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do własnego zdania... a jednak nie :( Panie moderatorze dlaczego mój komentarz nie został umieszczony ??? ... mimo iż nikogo nie obraziłem nie użyłem żadnego przekleństwa ... hmmmm dziwne :( dlatego że moje zdanie jest takie że w Polskiej edycji "Mam Talent" powinny występować polskie osoby bądź zespoły.... dlatego że dziwi mnie iż Polacy głosują na obcokrajowców zamiast wspierać swoich rodaków ???