Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

X Factor
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Grzegorz Hyży debiutuje (piosenka "Na chwilę")

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Utwór "Na chwilę" nagrany z producentem Tabbem zapowiada debiutancką płytę Grzegorza Hyżego, który w trzeciej edycji "X Factor" przegrał tylko z laureatką Klaudią Gawor.
Grzegorz Hyży na okładce singla "Na chwilę"
Grzegorz Hyży na okładce singla "Na chwilę" /Sony Music

Na oficjalnym profilu na Facebooku Grzegorz Hyży zapowiedział, że jego płyta pojawi się już w kwietniu. To by znaczyło, że uwinął się najszybciej z trójki finalistów programu.

Posłuchaj piosenki "Na chwilę":

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Producentem (oraz autorem muzyki) płyty jest Bartosz "Tabb" Zielony, który jest współtwórcą sukcesów m.in. Sylwii Grzeszczak, Meza, Libera i Honey.

Tekst do piosenki "Na chwilę" napisała Karolina Kozak, współpracująca z m.in. Dawidem Podsiadło, Anią Wyszkoni, Łukaszem Zagrobelnym i Edytą Górniak.

Nagranie Grzegorza zostało przyjęte znacznie lepiej niż jego (byłej?) żony Mai. Plotkarskie media podawały, że już w trakcie programu było widać, że w ich małżeństwie coś nie gra. Ostatecznie Maja odpadła tuż przed finałem "X Factor".

Czytaj także:

Maja i Grzegorz Hyży: To musiało się tak skończyć?

Grzegorz Hyży: Były momenty irytujące

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Grzegorz Hyży,
debiut,
na

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (27)

Dodaj komentarz

~Kate -

byle co .. nie to co Podsiadło.. poczekał , na spokojnie i wyszło mu super. a tu kolejna komercha, beznadziejnie.. ale spodziewałam się po tym kolesiu własnie takiego czegoś..Piosenka często puszczana w radio i wystarczyła chwila by mi się znudziła na maxa.

~bleble -

Ciekawie? coldplayowo? proooszę kolejny "hit" grany w RMF, pani Kozak współpraująca m.in. z Liberem, Sylwią Grzeszczak, Łukaszem Zagrobelnym i Anią Wyszkoni ? to już wszystko tłumaczy. Dziękuję, nie chcę więcej.

~kasia -

Tee to nawet takie Polskie One Republic! zajebiaszczo!

~Wera -

Jestem szczerze zaskoczona, bo spodziewałam się czegoś gorszego. A tu bardzo ciekawie się zrobiło.:) Mam nadzieję, że reszta będzie lepsza.:)

~anita -

klimat bym powiedział nawet taki coldplay owy:)

~Babka -

No nie jest najgorzej, ale te chórki to porażka jakaś...One robią z tego coś w stronę disco polo.. :( Życzę powodzenia mimo wszystko ;)

~Asia -

Super!!!!!!! Powodzenia.

~Andy -

Skoro ona nakazywała (bezpodstawnie) nazywać się "Hyży", to on - też dla poklasku - powinien kazać mówić na siebie Grzegorz HYŻA!

~Gnieźnianie -

GRATULACJE, życzymy powodzenia !!!

hieroglif

Obojętny hieroglif -

tata i mama już swoją płytę mają, czas na resztę rodziny