Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

The Voice Of Poland
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska kontra Maria Sadowska

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Jako pierwsze do "Bitew" w "The Voice of Poland" staną dwie jurorki: Justyna Steczkowska i Maria Sadowska.
Justyna Steczkowska i Maria Sadowska stanęły w ringu - fot. Piotr Andrzejczak
Justyna Steczkowska i Maria Sadowska stanęły w ringu - fot. Piotr Andrzejczak /MWMedia

Do sieci trafił pierwszy materiał wideo zapowiadający etap wokalnych bitew, ruszający w sobotę (5 kwietnia). Justyna SteczkowskaMaria Sadowska w ringu śpiewają słynną "Papayę" Urszuli Dudziak.

Justyna Steczkowska kontra Maria Sadowska:

Po zakończeniu "Przesłuchań w ciemno" jurorzy skompletowali swoje drużyny, które rywalizować będą w "Bitwach".

W ekipie Justyny Steczkowskiej znaleźli się: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk, Dawid Litwiński & Sylwester Ruszkowski, Artur Kryvych, Milena Kołodziejczyk, Maja Gawłowska, Paulina Kopeć, Sławomir Ramian, Gabriela Panasiuk, Kacper Leśniewski i Aleksandra Zachariasz. Etapu "Bitew" nie doczekała zmarła 23 marca Katarzyna Markiewicz, która do programu zgłosiła się po wyczerpaniu wszystkich możliwości leczenia choroby nowotworowej.

Z kolei w drużynie Marii Sadowskiej pojawią się: Marta Dryll, Juan Carlos Cano, Sandra Mika, Dorota Kuziela, Małgorzata Priebe, Michał Rudaś, Paulina Lulek, Angelika Kot, Krzysztof Krysiński, Paulina Szojer, Katarzyna Kołodziejczyk, Karolina Sumowska.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
The Voice Of Poland,
Justyna Steczkowska,
Maria Sadowska,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (27)

Dodaj komentarz

~Zonk -

Maria klasa, Jusia popisy. Wybieram Marię.

~Freddy -

Sadowska vs Piekarczyk a nie Steczkowska Ktoś może powiedzieć dlaczego w ostatniej chwili nastąpiła ta zmiana?Czy ma to wpływ ze śmiercią K.Markiewicz i tego, że jutro jest jakiś koncert dla niej czy czemu?

~fd -

Czy to jest talent show, czy co? Bo podczas castingu to jeszcze rozumiem że można się powygłupiać, ale teraz? Żenada.

~Aga -

A ja dażę sympatią obydwie Panie :)

~p.p -

tragedia!!!! te żółte zęby zrób coś z tym Dziewczyno pozdrawiam

~Aleksandra -

Steczkowskiej nie da się słuchać i ogladać zachowuje się i ubiera jak panna lekkich obyczajów. JEST STRASZNIE SZYUCZNA. Ta twarz MUMINKAJest zrobiona ale nadal odpychająca. Drazni mnie to ze wszędzie jej pełno taka finka. Opowiada o całej rodzine te sesje dla pieniędzy rozgłaszanie o raku męża jest to niesmaczne. Nie da się lubić. Jest to nagorsze wydanie z całej jej rodziony.

~viva -

dla Jusi chyba karnawał jest przez okrągły rok ,maski na twarz coraz bardziej malownicze nakłada

~Halina -

Pokazały klasę

~Rzeszowianka -

Mam wrażenie że komentujący tylko potrafią obrażać, każdy ma swój gust, mnie się osobiście taka stylistyka muzyczna jaką prezentują obie Panie nie odpowiada, wole inną. Ale żeby obrażać? bez przesady. Program jest super i jurorzy przynajmniej też wiedzą co mówią, znają się na tym, nie są znani z tego, że lansują się na salonach czy romansują co miesiąc z kim innym. Teraz to rzadkość w takich programach że kulturalni, inteligentni wartościowi ludzie oceniają innych. Pozdrawiam wszystkich jurorów, uczestników i widzów.

~bp -

Steczkowska ma naprawdę szeroką skalę głosu!