Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

The Voice Of Poland
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Chora na raka Kasia Markiewicz: Wzruszający moment w "The Voice of Poland"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Najwięcej komentarzy w "The Voice of Poland" wzbudził występ Kasi Markiewicz, która trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej w ostatniej chwili.
Kasia Markiewicz spełnia swoje marzenia w "The Voice of Poland"
Kasia Markiewicz spełnia swoje marzenia w "The Voice of Poland" /TVP

"Przeczysz wszystkiemu temu, czego ja wymagam od wokalisty, ale dlaczego to zrobiłam - nie wiem. Czasem działają różne magiczne stwory, które powodują, że robisz coś ponad to, co tak naprawdę dzieje się w realu" - tak Justyna Steczkowska uzasadniła, dlaczego jako jedyna odwróciła swój fotel.

Kasia Markiewicz w programie zaśpiewała utwór "Dreamer" Ozzy'ego Osbourne'a.

"Jestem w takim, delikatnie mówiąc, rozpaczliwym momencie mojego życia. (...) Wyczerpałam wszystkie możliwości leczenia, więc... spełniam swoje marzenia, po prostu" - wyznała na scenie chora na raka Kasia Markiewicz.

Tych emocji nie wytrzymała Justyna Steczkowska, która ocierając łzy z oczu ruszyła wyściskać swoją nową podopieczną.

Wideo z występem Kasi Markiewicz ma ponad 40 tysięcy odtworzeń i kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy. Widzowie "The Voice of Poland" zasypują też wiadomościami oficjalny facebookowy profil wokalistki.

"Dzień minął jak błyskawica, a ja nawet nie zdążyłam przeczytać połowy Waszych maili i komentarzy. Dziękuję za każdy jeden, bo dają mi siłę na kolejne zmagania. Dobrej nocy wszystkim i oby 'pośmierdziałek' szybko zleciał" - napisała na Facebooku Kasia Markiewicz.

Zobacz występ Kasi Markiewicz:


Kasia Markiewicz śpiewała od zawsze, ale przeważnie pod prysznicem. W szkole podstawowej została zaangażowana do grupy taneczno-wokalnej, z którą jako solistka brała udział we wszystkich możliwych konkursach piosenki radzieckiej. W drugiej połowie szkoły podstawowej, na fali emigracji, wyjechała do USA, gdzie zajęła się głównie sportem, w tym między innymi cheerleadingiem. Do śpiewania wróciła, gdy miała 25 lat, najpierw były to covery, potem próby stworzenia autorskiego materiału. W końcu trafiła do zespołu One Million Bulgarians (brała udział w nagraniu płyt "Bezrobocie" i "Rocklad jazzdy"), z którymi szara rzeczywistość wymusiła rozstanie. Kilka lat prowadziła imprezy karaoke w różnych warszawskich klubach i tam "wyżywała" się wokalnie.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
na,
wzruszający moment,
The Voice Of Poland,
Kasia Markiewicz,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (62)

Dodaj komentarz

~Natalia -

Syn Kasi niech się trzyma, bo to teraz najgorszy okres w jego życiu,jesteśmy z Tobą!!Moje kondolencje :(( tak mi przykro jeju, tak trudno się pogodzić ze śmiercią, szczególnie w takim wieku, w taki ciężki sposób i z takimi dobrymi ludźmi...jest ich coraz mniej :((( Kaśka <3 zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, za odwagę i siłę do samego końca. Spoczywaj w pokoju Kochana ;(((

~doris -

wygra z tą chorobą...

~AGA -

CZEKAM NA WYNIK CYTOLOGII.BŁAGAM DZIEWCZYNY,KOBIETY BADAJCIE SIĘ REGULARNIE.

~Ewa -

Bardzo jej współczuję bo to ciężka choroba i życzę,żeby wyzdrowiała ale nie cierpię jak ktoś na swoim nieszczęściu buduje swoją sławę...

~krzysztofg -

Nauczmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą !

~Kama -

Jestem zdruzgotana poziomem niektórych wypowiedzi. Ja uważam, że Pani Kasia wykazała się wyjątkową odwagą aby pomimo świadomości co do swojego kończącego się w tak młodym wieku, życia spełniła swoje marzenie. Wiadomość o jej tak szybkiej śmierci wstrząsnęło mną. Mało jest takich ludzi jak ona.

~gość -

zmarła dzisiaj po 14 (*)

~Madzia -

Trzymaj sie Kasiu . :D Pozdrowienia z Kielc :D

~bb -

klawa babka

~sylvi -

Witajcie! Prosze o wspolna modlitwe za Pania Kasie jutro o19.00.Pomodlmy sie do Pana Boga o to aby Pan odsunal od niej te wstretna chorobe! Dziekuje wszystkim za modlitwe! Pan z wami.