Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

The Voice Of Poland

Czwarta edycja "talent show", który według producentów "zaczyna się tam, gdzie kończą się inne tego typu programy". Uczestników oceniają: Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Chora na raka Kasia Markiewicz: Wzruszający moment w "The Voice of Poland"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Najwięcej komentarzy w "The Voice of Poland" wzbudził występ Kasi Markiewicz, która trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej w ostatniej chwili.
Kasia Markiewicz spełnia swoje marzenia w "The Voice of Poland"
Kasia Markiewicz spełnia swoje marzenia w "The Voice of Poland" /TVP

"Przeczysz wszystkiemu temu, czego ja wymagam od wokalisty, ale dlaczego to zrobiłam - nie wiem. Czasem działają różne magiczne stwory, które powodują, że robisz coś ponad to, co tak naprawdę dzieje się w realu" - tak Justyna Steczkowska uzasadniła, dlaczego jako jedyna odwróciła swój fotel.

Kasia Markiewicz w programie zaśpiewała utwór "Dreamer" Ozzy'ego Osbourne'a.

"Jestem w takim, delikatnie mówiąc, rozpaczliwym momencie mojego życia. (...) Wyczerpałam wszystkie możliwości leczenia, więc... spełniam swoje marzenia, po prostu" - wyznała na scenie chora na raka Kasia Markiewicz.

Tych emocji nie wytrzymała Justyna Steczkowska, która ocierając łzy z oczu ruszyła wyściskać swoją nową podopieczną.

Wideo z występem Kasi Markiewicz ma ponad 40 tysięcy odtworzeń i kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy. Widzowie "The Voice of Poland" zasypują też wiadomościami oficjalny facebookowy profil wokalistki.

"Dzień minął jak błyskawica, a ja nawet nie zdążyłam przeczytać połowy Waszych maili i komentarzy. Dziękuję za każdy jeden, bo dają mi siłę na kolejne zmagania. Dobrej nocy wszystkim i oby 'pośmierdziałek' szybko zleciał" - napisała na Facebooku Kasia Markiewicz.

Zobacz występ Kasi Markiewicz:


Kasia Markiewicz śpiewała od zawsze, ale przeważnie pod prysznicem. W szkole podstawowej została zaangażowana do grupy taneczno-wokalnej, z którą jako solistka brała udział we wszystkich możliwych konkursach piosenki radzieckiej. W drugiej połowie szkoły podstawowej, na fali emigracji, wyjechała do USA, gdzie zajęła się głównie sportem, w tym między innymi cheerleadingiem. Do śpiewania wróciła, gdy miała 25 lat, najpierw były to covery, potem próby stworzenia autorskiego materiału. W końcu trafiła do zespołu One Million Bulgarians (brała udział w nagraniu płyt "Bezrobocie" i "Rocklad jazzdy"), z którymi szara rzeczywistość wymusiła rozstanie. Kilka lat prowadziła imprezy karaoke w różnych warszawskich klubach i tam "wyżywała" się wokalnie.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
na,
wzruszający moment,
The Voice Of Poland,
Kasia Markiewicz,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (62)

Dodaj komentarz

~Natalia -

Syn Kasi niech się trzyma, bo to teraz najgorszy okres w jego życiu,jesteśmy z Tobą!!Moje kondolencje :(( tak mi przykro jeju, tak trudno się pogodzić ze śmiercią, szczególnie w takim wieku, w taki ciężki sposób i z takimi dobrymi ludźmi...jest ich coraz mniej :((( Kaśka <3 zawsze pozostaniesz w naszej pamięci, za odwagę i siłę do samego końca. Spoczywaj w pokoju Kochana ;(((

~doris -

wygra z tą chorobą...

~AGA -

CZEKAM NA WYNIK CYTOLOGII.BŁAGAM DZIEWCZYNY,KOBIETY BADAJCIE SIĘ REGULARNIE.

~Ewa -

Bardzo jej współczuję bo to ciężka choroba i życzę,żeby wyzdrowiała ale nie cierpię jak ktoś na swoim nieszczęściu buduje swoją sławę...

~krzysztofg -

Nauczmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą !

~Kama -

Jestem zdruzgotana poziomem niektórych wypowiedzi. Ja uważam, że Pani Kasia wykazała się wyjątkową odwagą aby pomimo świadomości co do swojego kończącego się w tak młodym wieku, życia spełniła swoje marzenie. Wiadomość o jej tak szybkiej śmierci wstrząsnęło mną. Mało jest takich ludzi jak ona.

~gość -

zmarła dzisiaj po 14 (*)

~Madzia -

Trzymaj sie Kasiu . :D Pozdrowienia z Kielc :D

~bb -

klawa babka

~sylvi -

Witajcie! Prosze o wspolna modlitwe za Pania Kasie jutro o19.00.Pomodlmy sie do Pana Boga o to aby Pan odsunal od niej te wstretna chorobe! Dziekuje wszystkim za modlitwe! Pan z wami.