Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

The Voice Of Poland
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

4. edycja "The Voice Of Poland": Znamy skład jury!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Justyna Steczkowska wraca do programu "The Voice Of Poland" po krótkim "urlopie macierzyńskim". Steczkowska zastąpi w jury Edytę Górniak.
Jury czwartej edycji "The Voice Of Poland" (fot. Radosław Nawrocki)
Jury czwartej edycji "The Voice Of Poland" (fot. Radosław Nawrocki) /Agencja FORUM

W czwartej edycji "The Voice Of Poland" uczestników oceniać będą: Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson.

"Producent dzwonił długo i często. A że bardzo lubię z nimi pracować i mam tam przyjaciół... lubię ten program i myślę, że jeszcze coś możemy młodym ludziom dać. Jeszcze trzy, cztery edycje jesteśmy w stanie dawać energię temu programowi" - powiedziała Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie".

Cała piątka poszuka "najlepszego głosu w Polsce" wśród setki wokalistów wybranych podczas castingu. Na etapie "przesłuchań w ciemno" (nie widząc uczestników, biorąc pod uwagę wyłącznie walory wokalne) trenerzy wyłonią składy swoich drużyn. Docelowo wspólnie z widzami TVP2 wytypują tego jedynego, niepokonanego lub jedyną, niepokonaną wokalistkę

Program poprowadzi zgrane trio, czyli Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał. "The Voice of Poland" startuje już w sobotę, 1 marca, o godz. 20.05 w TVP2.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Justyna Steczkowska,
The Voice Of Poland,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (50)

Dodaj komentarz

~VIOLA@NIEMCY -

super wybor jurry najlepsze ze wszystkich do tej pory programow! kocham JUSTYNKE KOBIETA Z KLASĄ,MARYSIA SUPER UTALENTOWANA,MAREK SUPER GOSCIU,NO I OCZYWISCIE ODJAZDOWI BARON I THOMSON TO JEST POZIOM INTELIGENCJI I TALENTU.

~ghghgh -

tylko pustaki to ogladaja

~Ale Eve -

Po raz kolejny Rochstar nie czyta co ludzie myślą o ich wyborach a Pani Steczkowska w takim programie to decyzja gorzej niż zła... Ja telewizora nie włączę w soboty o 20, chociaż uwielbiam ten format. Dzięki Bogu jest jeszcze The Voice of Ireland z Dolores Oriordan w roli trenerki czy The Voice Australia z Kylie Minogue czy Rickim Martinem.Obiektywnie i uczciwie - Justyna Steczkowska bardziej nadawałaby się na uczestniczkę show niż mentorkę...

~x -

Ciesze sie, ze firma Rochstar czyta komentarze na necie i widziala jak wiele pozytywow zbierala Justyna!!! Brawo-super trener!!!

~Dora -

Sadowska najfajniejsza.

~pop -

nie ma ładnych twarzy tylko ta paskudna,stara rura

~luk -

Wolałbym MARKOWSKĄ, ale i dobrze, że jej nie będzie - ZAJMIE SIĘ MUZYKĄ :-)

~dusigrosz -

Jedynym artystą z tego grona jest Piekarczyk. Tylko dlaczego się zniżył do poziomu dennych mediów ???

~oskar -

Zawsze dużo niezadowolonych> nie oglądam jurorów ! tylko tych co biorą udział w programie Oni są chyba najważniejsi czyż nie ?

~Marylka -

W 3 edycji zaskoczyli mnie pozytywnie Tomson i Baron. W porównaniu do 2 edycji byli o wiele bardziej profesjonalni. Zawiodłam się natomiast na p. Piekarczyku, który tak jakby swoje komentarze dawał na odczepne i nie przykładał się do swojej roli trenera i jurora. Pani Sadowska była dla mnie po prostu lizuską, która przymilała się do każdego uczestnika, a przed bitwami wprowadzała swoich podopiecznych w błąd. Pani Edyta natomiast, uważam, że miała najsłabszą grupę i trudno było jej się wykazać, chociaż u Mai i Jagody zauważyłam duży postęp. Czekam na 4 edycję, szkoda że nie będzie Pani Markowskiej.