Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

The Voice Of Poland

Czwarta edycja "talent show", który według producentów "zaczyna się tam, gdzie kończą się inne tego typu programy". Uczestników oceniają: Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

4. edycja "The Voice Of Poland": Znamy skład jury!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Justyna Steczkowska wraca do programu "The Voice Of Poland" po krótkim "urlopie macierzyńskim". Steczkowska zastąpi w jury Edytę Górniak.
Jury czwartej edycji "The Voice Of Poland" (fot. Radosław Nawrocki)
Jury czwartej edycji "The Voice Of Poland" (fot. Radosław Nawrocki) /Agencja FORUM

W czwartej edycji "The Voice Of Poland" uczestników oceniać będą: Justyna Steczkowska, Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson.

"Producent dzwonił długo i często. A że bardzo lubię z nimi pracować i mam tam przyjaciół... lubię ten program i myślę, że jeszcze coś możemy młodym ludziom dać. Jeszcze trzy, cztery edycje jesteśmy w stanie dawać energię temu programowi" - powiedziała Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie".

Cała piątka poszuka "najlepszego głosu w Polsce" wśród setki wokalistów wybranych podczas castingu. Na etapie "przesłuchań w ciemno" (nie widząc uczestników, biorąc pod uwagę wyłącznie walory wokalne) trenerzy wyłonią składy swoich drużyn. Docelowo wspólnie z widzami TVP2 wytypują tego jedynego, niepokonanego lub jedyną, niepokonaną wokalistkę

Program poprowadzi zgrane trio, czyli Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał. "The Voice of Poland" startuje już w sobotę, 1 marca, o godz. 20.05 w TVP2.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Justyna Steczkowska,
The Voice Of Poland,
"The Voice of Poland"

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (50)

Dodaj komentarz

~VIOLA@NIEMCY -

super wybor jurry najlepsze ze wszystkich do tej pory programow! kocham JUSTYNKE KOBIETA Z KLASĄ,MARYSIA SUPER UTALENTOWANA,MAREK SUPER GOSCIU,NO I OCZYWISCIE ODJAZDOWI BARON I THOMSON TO JEST POZIOM INTELIGENCJI I TALENTU.

~ghghgh -

tylko pustaki to ogladaja

~Ale Eve -

Po raz kolejny Rochstar nie czyta co ludzie myślą o ich wyborach a Pani Steczkowska w takim programie to decyzja gorzej niż zła... Ja telewizora nie włączę w soboty o 20, chociaż uwielbiam ten format. Dzięki Bogu jest jeszcze The Voice of Ireland z Dolores Oriordan w roli trenerki czy The Voice Australia z Kylie Minogue czy Rickim Martinem.Obiektywnie i uczciwie - Justyna Steczkowska bardziej nadawałaby się na uczestniczkę show niż mentorkę...

~x -

Ciesze sie, ze firma Rochstar czyta komentarze na necie i widziala jak wiele pozytywow zbierala Justyna!!! Brawo-super trener!!!

~Dora -

Sadowska najfajniejsza.

~pop -

nie ma ładnych twarzy tylko ta paskudna,stara rura

~luk -

Wolałbym MARKOWSKĄ, ale i dobrze, że jej nie będzie - ZAJMIE SIĘ MUZYKĄ :-)

~dusigrosz -

Jedynym artystą z tego grona jest Piekarczyk. Tylko dlaczego się zniżył do poziomu dennych mediów ???

~oskar -

Zawsze dużo niezadowolonych> nie oglądam jurorów ! tylko tych co biorą udział w programie Oni są chyba najważniejsi czyż nie ?

~Marylka -

W 3 edycji zaskoczyli mnie pozytywnie Tomson i Baron. W porównaniu do 2 edycji byli o wiele bardziej profesjonalni. Zawiodłam się natomiast na p. Piekarczyku, który tak jakby swoje komentarze dawał na odczepne i nie przykładał się do swojej roli trenera i jurora. Pani Sadowska była dla mnie po prostu lizuską, która przymilała się do każdego uczestnika, a przed bitwami wprowadzała swoich podopiecznych w błąd. Pani Edyta natomiast, uważam, że miała najsłabszą grupę i trudno było jej się wykazać, chociaż u Mai i Jagody zauważyłam duży postęp. Czekam na 4 edycję, szkoda że nie będzie Pani Markowskiej.