Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Must Be The Music
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Must Be The Music": Muzyk My Bike do Piotra Roguckiego: Ja pana nie znam...

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Do nietypowej sytuacji doszło w pierwszym odcinku "Must Be The Music". Krytykowany przez nowego jurora Piotra Roguckiego muzyk grupy My Bike wypalił, że go nie zna!
Piotr Rogucki: To wszystko przez tego wąsa...
Piotr Rogucki: To wszystko przez tego wąsa... /Polsat

Piotr Rogucki, aktor i lider zespołu Coma, zastąpił w fotelu jurora Wojtka "Łozo" Łozowskiego. Jak się okazuje nie wszyscy uczestnicy znają twórczość Roguckiego, który może pochwalić się 20-letnim dorobkiem artystycznym, wieloma płytami i wyróżnieniami.

Grupa My Bike na castingu zaprezentowała własny utwór "Tym jesteś dla mnie" z wydanej w grudniu 2013 r. debiutanckiej płyty "My Bike". Jurorzy podzielili się w ocenach - na "tak" był Kora i Elżbieta Zapendowska, przeciwnego zdania byli panowie: Adam Sztaba i Piotr Rogucki.

Nowy juror zarzucił muzykom, że nie wszyscy na scenie chyba wierzą w wykonywaną przez siebie piosenkę. Utwór porównał do "letniego kotleta".

"Wolałbym te słowa usłyszeć nie od pana, pana nie znam, ale od pana Adama" - odciął się jeden z muzyków My Bike.

"Czyli nie wiesz kim ja jestem?" - zaperzył się Rogucki. "Nie wiem, ale sprawdzę w internecie" - usłyszał w odpowiedzi.

"Nie ma znaczenia kochany czy mnie znasz czy nie. Jesteś w takiej sytuacji, że to teraz ja cię będę oceniał. Absolutnie was nie hejtuję, chociaż miałbym ochotę" - to z kolei znów Rogucki, który nieoczekiwanie dla wszystkich ostatecznie zmienił decyzję, dając swój głos na "tak" i dając grupie szansę na awans do półfinału.

Uczestnik do jurora: Ja pana nie znam, sprawdzę w internecie!

Przepraszamy, nie udało się załadować odtwarzacza. Musisz odwiedzić stronę Adobe aby pobrać Flash Player

Grupą My Bike stworzyli Bartek "Skiming'' Skiba (bas), Rafał Inglot (perkusja), Adrian Adamski (klawisze) oraz gitarzyści Damian Kurasz i Grzegorz "Buniek'' Samek. Do października 2011 r. występowali w zespole Pectus. Po konflikcie z wokalistą Tomaszem Szczepanikiem utworzyli formację Filip Moniuszko & Pectus, w której za mikrofonem stanął znany z programu "The Voice of Poland" Filip Moniuszko.

Pod koniec 2012 r. wokalista zakończył "luźną współpracę" (efektem było kilka wspólnych piosenek) i byli muzycy Pectusa rozpoczęli poszukiwania nowej formuły. W efekcie powstał zespół My Bike, a funkcję wokalisty powierzono Pawłowi Skibie, który pojawił się w wokalnej drużynie Natalii Kukulskiej w telewizyjnej "Bitwie na głosy".

Zobacz My Bike w świątecznym klipie "Ten jeden dzień":

Przepraszamy, nie udało się załadować odtwarzacza. Musisz odwiedzić stronę Adobe aby pobrać Flash Player.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Piotr Rogucki,
Must be the music. Tylko muzyka

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (203)

Dodaj komentarz

~GOŚĆ -

Panie Rogucki pana beznadziejne zachowanie w tym programie to woła o pomstę , ma pan chyba parcie na szkło i w tym programie szuka pan sławy, gdyż prawie nikt pana nie zna, lepiej niech pan zrezygnuje z Must Be The Music My chcemy Łoza

~IRMA -

ja tez nie znam faceta pierwszy raz slysze to nazwisko i wkurza mmnie typ ktory uwaza ze musza go wszyscy znac wo jalis niewypal tego programu....... my chcemy LOZA>>>>>>

~idioci sluchac -

Ta!!! Stary wyga z Pectusa i Rogucki z Comy pewnie razem wodke nie raz pili i specjalnie szopke odprawiaja, bo gdyby nie to - to pies nie chcialby tego programu ogladac,a wy sie podniecacie!!! glupi narodzie, oj glupi narodzie!!!!

~kuba -

Teraz wiem,że Rogucki to pała!Dlaczego nie wyrzucą tego patałacha z programu?Zwiększy się oglądalność!

~fan -

z tym wąsem wygląda jak ALFONS! Piotr Alfonso

~Ala -

Ja tez go nie znam,

~Gość2 -

Zgadzam się z wypowiedzią poniżej. Jestem pewien że robiąc ankietę na ulicach w Polsce 99% ludzi odpowiedziało by to samo "A kto to jest ten Rogucki". Moim zdaniem chłopaki zagrali bardzo fajnie. Ale na pewno nie zasłużyli na słowa krytyki od takiej osoby!

~Jay -

Koleś miał prawo go nie znać, śmiem przypuszczać, że 99% ludności tego kraju go nie zna. ja go też nie znam a Coma mi zwisa i powiewa bo to nie moja bajka. W ogóle ta dyskusja jest bez sensu bo i te programy, podobno "talent show", są bez sensu mając na celu wypromowanie jedynie jurorów ewentualnie podreperowanie im portfela. Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze się stało, powinni zacząć pokazywać więcej takich "skeczy", to podniosłoby oglądalność pod niebiosa. "Przywal celebrycie" - założę się, że ludzie tłumnie waliliby na taki program, zarówno na castingi jak i przed telewizory. Problem jedynie taki, że szybko skończyliby się "celebryci do bicia" :-D

~Tomy Lee Jones -

Tu nie chodzi tylko o to że koleś nie znał Roguca z Comy, czy nie słyszał jego piosenek. Poszedł z zespołem do dużego programu, gdzie ciężko jest sie dostać a poziom jest (powiedzmy) wysoki i nie wie do cholery kto go będzie oceniał. No nie poważne zachowanie, chyba należałoby zrobić jakiś research i poznać dorobek jurorów żeby wiedzieć kto do ciebie mówi. Roguc troche ze ostro zareagował, ale myślę że po 20 latach nie jest mu miło kiedy słyszy takie słowa, tym bardziej od uczestnika programu, oczym wspomniałem wyżej

~Gregor -

No i dobrze wypalił gościu. Nie musi go znać. Ja też nie znam tego faceta w jury MBTM. Żadna figura z niego.