Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Must Be The Music
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Must Be The Music 7": Jurorzy chwalą Korę

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Jurorzy "Must Be The Music" wychwalają świetną formę chorej na nowotwór Kory podczas trwających właśnie castingów do siódmej edycji.
Jury siódmej edycji "Must Be The Music" w komplecie
Jury siódmej edycji "Must Be The Music" w komplecie /Polsat

Przypomnijmy, że wbrew pierwotnym informacjom (mówiono już o negocjacjach z Edytą Górniak) walcząca z chorobą Kora nie zrezygnowała z udziału w muzycznym show Polsatu. Wokalistka jest po operacji usunięcia zmian rakowych; na planie programu pojawia się w ozdobnych turbanach na głowie.

"Bardzo nas cieszy przede wszystkim to, że Kora jest w świetnej formie. Sama mówi o tym, że dawno nie czuła się tak dobrze. Jest w bardzo dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Cięte riposty pojawiają się notorycznie, jest chyba najostrzejszym jurorem tej edycji. Mam nadzieję że wszystko zdrowotnie potoczy się dobrze" - mówi cytowany przez "Fakt" Adam Sztaba.

Pozostali jurorzy są też pod wrażeniem "fantastycznej" formy Kory, podkreślając, że wokalistka wykazuje się "stuprocentowym zaangażowaniem" podczas kilkugodzinnych nagrań.

"Nie miałem okazji poznać jej wcześniej, ale złapaliśmy bardzo fajny przelot. Bardzo cieszę się i cenię możliwość poznania się z Korą, bo to dla mnie ogromny zaszczyt. Na jej twórczości sam się wzorowałem i jest ogromną inspiracją" - dodaje Piotr Rogucki, który w "Must Be The Music" zastąpił Wojtka Łozowskiego. W jury to właśnie wokalista grupy Coma będzie siedział obok Kory.

Kamil Sipowicz: Kora czuje się lepiej

"Dzień dobry TVN" / x-news

Czytaj także:

Wojtek Łozowski żegna się z "Must Be The Music": Stara baba

Piotr Rogucki nowym jurorem

Źródło informacji: INTERIA.PL/Fakt

więcej o:
Must be the music. Tylko muzyka,
Kora,
Must be the Music 7

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (18)

Dodaj komentarz

~KAMYK -

FAJNE JURY SA POTRZEBNI UCZESTNIKOM

~Elsa -

Gorniak jest fatalnym jurorem, co było widac w Voice of Poland, gdzie pozbywała się dobrych wokalistek, na rzecz jakis przecietnych dziewuszek. Fatalnie dobierała im tez repertuar. Nie wiem co wy macie do tego jury- wzajemna adoracja jest w Voice of Poland, W x-faktorze sa jedynie celebryci (chociaz Farna daje pewną nadzieję), w "Mam talent" z kolei sa niedojrzałe dzieci, które w kółko opowiadaja żarciki o bzykaniu. Zachowanie Foremniak to w ogóle oddzielna kategoria. Jury jest dobre i bardzo merytoryczne

~jsf -

To, pożal się Boże, prowincjonalne "jury" jest towarzystwem wzajemnej adoracji zbliżonym do siebie miernym poziomem własnych dokonań. I niech tak pozostanie. Oglądam czasem ten program żeby się podbudować, słuchając co też ci sędziowie mają do powiedzenia.

~omo -

wstyd myślał by kto że świetnie się czuje to dla kasy i tylko dla kasy to całe jury to żenada

~bazyli -

NIE MODLĘ SIĘ ZA JAJNIKI KORY!!!

~totenkopf -

mojemu wujkowi też się tak polepszyło tuż przed śmiercią, myślał że wyzdrowieje a tu zaraz fik!

~Rysiek -

rogucki ten przelot bardzo fajny to w ostatniej chwili zlapaliscie idioto?

~ĆPUN -

Ma pretekst być naszprycowaną całą dobę,

~ALF -

KORAAA !!!! .....A MATKA WIE ZE ĆPIESZ ??????????

~muzio -

Zenadencja ,te dwie stare wiedzmy won ze skladu !