Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Must Be The Music
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Kasia Sochacka: Z "Mam talent" do "Must Be The Music"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » W następną niedzielę (2 marca) rusza siódma edycja "Must Be The Music". Wśród uczestników pojawi się m.in. Kasia Sochacka, finalistka trzeciej edycji "Mam talent".
Kasia Sochacka próbuje swoich sił w kolejnym talent show
Kasia Sochacka próbuje swoich sił w kolejnym talent show /oficjalna strona wykonawcy

Zdjęcie blondwłosej wokalistki z jej zespołem pojawiło się na oficjalnym facebookowym profilu programu "Must Be The Music" wśród innych uczestników castingów.

Po dojściu do finału "Mam talent" Kasia Sochacka zaprezentowała single "Drzazga" i "Czasu części pierwsze"; autorskie piosenki można było także usłyszeć podczas jej koncertów. Prace nad płytą podobno cały czas trwają.

Wokalistkę w "Mam talent" określono mianem "perełki" i "księżniczki". Kasia Sochacka śpiewała wówczas następujące piosenki: "Foolish Games" Jewel, "Son Of A Preacher Man" Dusty Springfield i "Angels" Sarah McLachlan.

"Prezes prosił nas, byśmy znaleźli same perły. Dziś mogę powiedzieć: prezesie, melduję wykonanie zadania" - komplementował Kasię juror Kuba Wojewódzki.

"Jesteś rewelacyjna, kobieto!" - dodała Małgorzata Foremniak. "Czekaliśmy na ciebie" - podkreśliła Agnieszka Chylińska.

Teraz na wrażliwą wokalistkę zapewne zwróci uwagę nowy juror "Must Be The Music" Piotr Rogucki - Kasia Sochacka w jednym z wywiadów z uznaniem wypowiadała się o jego twórczości. "Według mnie na rynku w Polsce nie ma konkurenta, zarówno solowo jak i w połączeniu z Comą" - mówiła.

Zobacz teledysk "Czasu części pierwsze":

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Teksciory.pl!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Kasia Sochacka,
Must be the music. Tylko muzyka

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (18)

Dodaj komentarz

~asda -

Ja uważam, że ta piosenka jest świetna, ale w Polsce jak z resztą w całym świcie jak d..y i cycków nie pokażesz to niestety hitu nie będzie.

~Marta -

a mi się podoba:)

~Słuchacz -

Kaśka nie przejmuj się hejtami tylko idź do przodu i walcz o siebie. Ci ludzie nie mają pojęcia o tym jak wygląda nasz rodzimy rynek muzyczny. Swoją drogą drodzy hejerzy ONA tworzy sama a nie bierze gotowce..

~s -

Glos ma dobry, czego w Polsce niestety brakuje to dobra muzyka I tekst... Jedyna dobra muzyke w Polsce tworza artysci niszowi, jazzowi jak np Leszek Mozdzer. W muzyce komercyjnej niestety brakuje nowosci, wszystko jest takie jakies byle jakie.

~skjddfff -

masakra z jednego programu do drugiego, i po co? Do studia nagrywać, a nie po programach latać bez celu... I to do tych wszystkich, co po pięć razy do różnych talent show chodzą, liczcie na siebie... Czekają tylko na gotowce, sami coś komponujcie...

~kielce -

szczęścia jej życzę:)))

~true -

Ale ma żółte zęby, pewnie jara jak smok i zapija wszystko kawą.

~Kadimex -

Dziewczyna zdolna w cholere, tylko ewidentnie chyba nie ma wsparcia. Walcz bejb, niech świeżości trochę na polski rynek w końcu wejdzie. A Drzazga jest świetna.

~Marek -

Podziwiam determinację, takich jak Kasia właśnie, Mateusz Ziółko - z drugiej jednak strony, mieli swoją szanse, a cały czas pchają się do talent show, zajmując miejsca kolejnym zdolnym. Trochę to wbrew logice. Mają talent?Ok!Udowodnili to już. Swoją drogą - Kasia nie porywa!

~Ryba z Wro -

fajna melodyjna chociaż nie porywa ale barwa glosu i dykcja super ale na miano przeboju raczej daleko tu teraz liczy sie lupanina i hip hop