Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Michael Jackson nie żyje

Michael Jackson, Król Popu, zmarł 25 czerwca 2009 roku w Los Angeles. Przyczyną śmierci było przedawkowanie propofolu, silnego leku usypiającego. Miał 50 lat.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Dlaczego nie przyjęli jej do kliniki?

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej » Mająca problemy emocjonalne Paris Jackson nie otrzymała zgody na podjęcie leczenia w jednej z klinik terapeutycznych.
Media nie będą odstępować Paris Jackson na krok - fot. Tasos Katopodis
Media nie będą odstępować Paris Jackson na krok - fot. Tasos Katopodis /Getty Images/Flash Press Media

Przypomnijmy, że po nieudanej próbie samobójczej 15-letnia córka Michaela Jacksona przebywa w szpitalu UCLA w Los Angeles.

Jak twierdzi serwis TMZ, Paris Jackson zapragnęła przeniesienia do innej kliniki. Nastolatka miałaby otrzymać pomoc w zamkniętym ośrodku dla osób zmagających się z uzależnieniami, problemami emocjonalnymi i depresją.

Matka nastolatki Debbie Rowe wskazała nawet na jedną z klinik w stanie Utah. Niestety, Paris Jackson nie została przyjęta do ośrodka. Dlaczego?

Kierownictwo kliniki w trosce o pacjentów odmówiło przyjęcia córki Króla Popu, ponieważ jej leczenie oznaczałaby obecność mediów. Tego szefowie szpitala sobie nie życzą.

"Dyrekcja obawia się, że paparazzi będę wykonywać zdjęcia nie tylko Paris Jackson, ale też innych osób, które podjęły tam leczenie" - czytamy w serwisie TMZ.

Ponoć szukająca dla córki odpowiedniej kliniki Debbie Rowe nie jest zadowolona z ofert innych ośrodków terapeutycznych i zamierza ponowić prośbę o przyjęcie Paris do szpitala w Utah.

Według informatorów TMZ, matka nastolatki jest załamana i powtarza znajomym, że jej córka potrzebuje natychmiastowej pomocy.

"To się skończy tragedią" - twierdzi ponoć Debbie Rowe.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
klinika,
problemy,
Michael Jackson,
Paris Jackson

Ankieta

Największym przebojem zmarłego 25 czerwca 2009 roku Michaela Jacksona jest według Ciebie piosenka:
Największym przebojem zmarłego 25 czerwca 2009 roku Michaela Jacksona jest według Ciebie piosenka:

Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany
WYNIKI

Don't Stop 'til You Get Enough

 
2%

Rock With You

 
1%

Billie Jean

 
30%

Beat It

 
4%

Thriller

 
17%

Bad

 
5%

Smooth Criminal

 
7%

Dirty Diana

 
7%

Black or White

 
7%

You Are Not Alone

 
4%

Earth Song

 
6%

Blood On The Dance Floor

 
1%

You Rock My World

 
2%

The Way You Make Me Feel

 
2%

Żadna z powyższych

 
5%Głosów: 367045

Zagłosuj w innych ankietach »


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (97)

Dodaj komentarz

~Ola -

Prawie wszystkie teksty pochwalne dla pedofila Jacksona wypisuje jedna i ta sama osoba, która ma prawdopodobnie problemy ze swoją psychiką.

~Anka -

To okropne, co te dzieci przechodzą i będą przechodzić niestety.Tylko dlatego, że są dziećmi mega artysty.Nie rozumiem dlaczego to się dzieje. Michael był genialny jako muzyk, a przede wszystkim jako człowiek. Wspaniały, wartościowy człowiek. Nikomu nie zrobił krzywdy, a wręcz przeciwnie. Dawał, co miał dobrego innym.To jest chore. Ten świat jest chory.

~m -

CNN !! Ciekawi mnie czy ten artyku przetumaczycie rwnie chetnie jak wczesniejsze brednie brukowca Sunday People. Dziennikarze CNN napisali prawd!! POWINNICIE TO TERAZ PRZETUMACZY I WKLEI NA STRON GWN. Tak samo jak wczesniej zrobiliscie z pomwieniami tabloidu

~Lisa -

Załączniki:

~true -

OŚWIADCZENIE PRAWNIKA, THOMASA MESSEREAU: _________ "FBI NIGDY NIE MIAŁO ŻADNYCH DOKUMENTÓW potwierdzających, że Michael Jackson molestował 24 młodych chłopców, bo to się nigdy nie wydarzyło. _____________Uwierzcie mi, gdyby mieli tego typu informacje, to one na pewno byłby zaprezentowane podczas procesu! To żałosne, jak ludzie wciąż próbują zarabiać na śmierci Michaela Jacksona."

~mikuś -

Jak ja nie lubię KŁAMSTW I MANIPULACJI!

Załączniki:

~m -

Rashida Jones- córka Quincy Jonesa, syn Tigera Woodsa, Sophie Richie- córka Lionela Richie

Załączniki:

~PAKOL -

CO WY LUDZIE WIECIE O PROPAGANDZIE....DZISIAJ MOZNA ZNISZCZYC CZŁOWIEKA JAK SIE CHCE ...DAJ HASŁO A ZROBIE Z CIEBIE PEDOFILA....BĄDZ TROCHE LEPSZY OD INNY A BEDZIESZ JUZ NA DNIE...NIESTETY

~mjj -

odnosząc się do wcześniejszych wpisów - akta Michaela zostały odtajnione w 2009 roku. Przedstawiciel FBI złożył wczoraj oświadczenie, że oni nie wydali żadnego, nowego raportu dotyczącego Michaela, a raport wymyślily sobie tabloidy. Wytłumaczono jednocześnie, że fakt posiadania przez Michaela teczki w aktach FBI nie powinien nikogo dziwić, bo każdy sławny człowiek, jako potencjalny podmiot ataków terrorystycznych, takową posiada. Dodatkowo przedstawiciel FBI oświadczył, że ze względu na pomówienia pod adresem Michaela, FBI robiło mu ogon, stąd jego akta są bogate, ale nie ma tam ani słowa o tym, że cokolwiek na Niego znaleźli. Gdyby tak było, mieliby obowiązek interweniować, niezależnie od tego, czy Michael zapłaciłby komuś, czy nie... Sneddon zmienił tak prawo w swoim obrębie LA, że ugoda nie zwalniałaby przedstawicieli prawa z obowiązku do doprowadzenia rzeczonego przed Sąd. A skoro ani FBI, ani LAPD po 2005 nie ruszyło Michaela i zostawili Go w spokoju, to znaczy, że JEST CZYSTY

~JA -

DZIĘKI MEDIOM, ZASZCZUTO MICHAELA...TERAZ DZIĘKI MEDIOM, NIE CHCĄ LECZYĆ JEGO DZIECKA. GRATULACJE DLA "DZIENNIKARZY", KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ ROBIĄ ARTYKUŁY, NIE SPRAWDZAJĄC ILE JEST W TYM PRAWDY. A POTEM, INTERNAUCI -IGNORANCI LEJĄ JAD A INNI NIE MOGA PRZEZ TO NORMALNIE ŻYĆ.