Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Mam talent

Wielkie, dziecięce talenty. Za wcześnie?

Tę galerię możesz zobaczyć również w wersji mobilnej »
Wielkie, dziecięce talenty. Za wcześnie? - Sporo kontrowersji budzą najmłodsi bohaterowie muzycznego show-biznesu. Zdaniem wielu nie są jeszcze gotowi na życie w błysku fleszy i nie powinni nagrywać płyt. Niektóre z dzieci mogą też bardzo źle znosić stres: Hollie Steel rozpłakała się w trakcie odcinka na żywo w programie "Britain's Got Talent", gdy pomyliła tekst piosenki.

10-letni Paweł Paprocki urzekał swoim sposobem bycia i dużym talentem Zanosi się jednak na to, że wkrótce zostanie zapomniany w zalewie nowych bohaterów jesiennych formatów ("Mam talent", "The Voice", "Must Be The Music")./MWMedia

Sporo kontrowersji budzą najmłodsi bohaterowie muzycznego show-biznesu. Zdaniem wielu nie są jeszcze gotowi na życie w błysku fleszy i nie powinni nagrywać płyt. Niektóre z dzieci mogą też bardzo źle znosić stres: Hollie Steel rozpłakała się w trakcie odcinka na żywo w programie "Britain's Got Talent", gdy pomyliła tekst piosenki.

Oceń zdjęcie

  • Kiepski
  • Poniżej średniej
  • Średni
  • Powyżej średniej
  • Bardzo dobry

kliknij aby ocenić

Wasze komentarze (3)

Dodaj komentarz

~To co mam -

Śliczny głos.Aniołek.

~Wojciech -

Paweł Paprocki jest genialnym dzieckiem, koncertującym w całej Polsce. Osobiście byłem na jego koncercie w Lublinie - fantastycznie! Życzę dalszych sukcesów!

~sceptyczka -

Wcale ładnie nie śpiewał. Niech pilnuje nauki, nie estrady.